w

8-letni Kamil oblany benzyną i podpalony przez własną matkę i jej kolegę

Ta potworna tragedia wydarzyła się w Częstochowie. 8-latek został skatowany, a następnie oblany benzyną i podpalony… W ciężkim stanie trafił do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie lekarze walczą o jego życie. Potwornego czynu dopuściła się matka chłopca oraz jej konkubent.

Sponsorowane

8-latek podpalony

Do zdarzenia doszło w Częstochowie, w domu rodziny, przy ulicy Kosynierów. Dziecko na samym początku zostało dotkliwie pobite, a następnie oblane żrącą substancją. Spowodowała ona powstanie na jego ciele głębokich ran. Na domiar złego opiekunowie na koniec podpalili 8-latka… Sprawę ujawniła kobieta, która za pomocą mediów społecznościowych opublikowała zdjęcia swojego przyrodniego brata.

Głos w sprawie zagrała policja

Funkcjonariusze policji z Częstochowy poinformowali, że dziecko z bardzo ciężkimi obrażeniami ciała to 8-letni chłopiec. W miniony poniedziałek, tj. 3 kwietnia zatrzymano matkę i jej przyjaciela. Podejrzani są o haniebne czyny. Stan ofiary jest na tyle ciężki, że lekarze zdecydowali o przetransportowaniu go helikopterem do specjalistycznego Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Sponsorowane

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że do tragedii miało dojść już kilka dni wcześniej. Służby ratowniczy dowiedziały się o zaistniałej sytuacji dopiero w poniedziałek. To właśnie tego dnia 8-latka odwiedził w domu jego biologiczny ojciec. To on miał wezwać pomoc. Trudno sobie wyobrazić, jak chłopiec musiał przez ten cały czas cierpieć…

Dziecko walczy o życie. Zajmują się nim najlepsi lekarze i specjaliści – poinformowała w mediach społecznościowych przyrodnia siostra Magdalena.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

756 komentarze

 1. Potrzebujemy tysięcy udostępnień tego posta❗ Błagam, nie omijaj, UDOSTĘPNIJ – POMÓŻ 🔥

  ‼️💔 Błaganie 4-latka, którego zabija RAK…
  “Rak tak bardzo boli… Ja nie chcę umierać!”

  https://www.siepomaga.pl/mironek-walczy-o-zyciea-my-walczymy-o-pieniadze-na-leczeniepomoz

  “Od dwóch lat mieszkamy na onkologii. Ten przerażający oddział jest dla mojego 4-letniego synka domem. Nie pamięta innej rzeczywistości… Nie zna dzieci innych niż te chore… Neuroblastoma nie odpuszcza, a my nie mamy pieniędzy na dalsze leczenia. Trzymam mojego synka za pokłutą rączkę i obiecuję, że utrzymam go po stronie żywych. Niestety tylko kosztowne leczenie może go uratować! Błagam, pomóż! Spraw aby na buźkę synka wrócił uśmiech… By nie pozostał mglistym wspomnieniem po tym, co odebrała nam potworna choroba!” – zrozpaczona mama

  Wesprzyj darowizną tutaj, proszę 👉 https://www.siepomaga.pl/mironek-walczy-o-zyciea-my-walczymy-o-pieniadze-na-leczeniepomoz

  Grupa licytacjna ➡️ https://www.facebook.com/groups/289117402747914/?ref=share

  📲 Wpłać wysyłając SMS
  Numer 75365
  Treść 0125732

 2. Czemu za takie coś nie ma kary ,która by się zaczynala od tego że dostaliby najpierw to co oni dziecku zgotowali a potem dopiero kara za to co zrobili zakończona eliminacja… Kilka razy by się zastanowili nim by na dziecko rękę podnieśli… Dla takich ludzi ,więzienie to żadna straszna kara ..