w

Tragiczny wypadek. Kobieta z 6-letnim dzieckiem spłonęli w samochodzie

Kobieta z dzieckiem spłonęła w aucie w wyniku zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. W zdarzeniu zginął również kierowca jednośladu. Do tragedii doszło we wtorek, 8 sierpnia, około godziny 16:00 na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Nowe Zduny w województwie mazowieckim.

Sponsorowane

Kobieta z dzieckiem spłonęły w aucie

Z ustaleń śledczych wynika, że 48-latek kierujący motocyklem poruszał się na drodze krajowej w kierunku Łowicza od strony Kutna. Z niewyjaśnionych powodów uderzył w prawy bok opla corsy, na wysokości skrętu na Zduńską Dąbrowę. Według świadków zdarzenia, zaraz po kolizji samochód osobowy stanął w płomieniach. Znajdowała się w nim kobieta i 6-letnie dziecko. Z auta pozostał wrak… Kiedy ratownicy przyjechali na miejsce, podjęli się reanimacji 48-latka. Po krótkim czasie stwierdzono jednak zgon. Siła uderzenia była tak duża, że z motocykl rozpadł się na części.

O godz. 15:40 straż pożarna została poinformowana o wypadku drogowym w miejscowości Nowe Zduny w powiecie łowickim. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem, w wyniku czego doszło do pożaru auta. W wypadku śmierć poniosły dwie osoby — kobieta i dziecko — podróżujące samochodem oraz 48-letni motocyklista – poinformował rzecznik wojewódzkiej PSP w Łodzi mł. brygadier Jędrzej Pawlak.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej Rozpar

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Przez 12 lat więził żonę w mieszkaniu. Była półnaga i miała ogoloną głowę…

   77-latek umierał w czasie mszy pogrzebowej. Ksiądz nawet nie przerwał nabożeństwa