w

Kobieta twierdzi, że książę Harry miał się z nią ożenić. Podała go nawet do sądu

Internetowe oszustwa są chyba jednymi z najbardziej częstych w ostatnich latach. Wśród nich zdarzają się takie o charakterze matrymonialnym. Prawdopodobnie nieraz słyszeliście o paniach, które straciły duże pieniądze, przelewając je na konto mężczyzny, który obiecywał im wspólne, szczęśliwe życie, ale w danej chwili był w dołku finansowym.

Sponsorowane

“Książę Harry miał się ze mną ożenić!”

Jak się okazuje, były też oszustwa na znane osoby. Zaliczał się do nich książę Harry. Pewna kobieta z Indii uwierzyła, że mąż Meghan Markle chciał się z nią ożenić. Oczywiście nie wywiązał się ze swojej obietnicy. Dlatego pani ta postanowiła zmusić go do tego drogą sądową. Całą sprawę nagłośnił m.in. The Indepandent.

Pani Palwinder Kaur uwierzyła, że osoba, z która pisze to Harry. Kiedy obietnice matrymonialne nie zostały spełnione, skierowała sprawę do sądu. Złożyła nawet wniosek o natychmiastowe aresztowanie niedoszłego męża – “księcia Harry’ego Middeltona” (dokładnie tak było napisane!). Wychodzi na to, że oszust nie potrafił się nawet poprawnie przedstawić, a mimo to kobieta dała się nabrać. Oto co dokładnie znajdowało się w napisanym łamanym angielskim dokumencie:

Skarga złożona w tej petycji (…) ma na celu podjęcie kroków prawnych przeciwko księciu Harry’emu Middletonowi, synowi księcia Karola Middletona, obywatela Wielkiej Brytanii, oraz nakazanie komórce policyjnej Zjednoczonego Królestwa podjęcia działań przeciwko niemu, jako że — mimo obietnicy ślubu złożonej powódce — ta obietnica nie została spełniona. (…) Wnosi się także o złożenie nakazu aresztowania (księcia Harry’ego, przyp. red.), tak aby nie doszło do dalszej zwłoki w zawarciu małżeństwa

Sponsorowane

Reakcja sędziego – bezcenna!

Sędzia, który zajmował się sprawą, oczywiście oddalił wniosek. Stwierdził, że wszystko to było jedynie: “fantazją o poślubieniu księcia Harry’ego”. Podkreślił także, że sam wniosek zawierał wiele błędów, co świadczy o tym, że był przygotowany w bardzo niedbały sposób.

Kobieta początkowo nie dawała jednak za wygraną. Zwróciła się również do księcia Karola, aby poinformować go o związku jej i Harry’ego.

Harry i jego obecna żona Meghan nie odnieśli się jeszcze do całej sytuacji.


Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Zaginęła 3-letnia Natalka i jej mama. Policja prosi o pomoc

   Mały chłopiec wpadł pod bieżnię. Z całych sił walczył, aby się uwolnić