w

Mały chłopiec wpadł pod bieżnię. Z całych sił walczył, aby się uwolnić

Nagranie opublikowane jakiś czas temu w sieci sprawia, że ciarki przechodzą po całym ciele! Amerykańska Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich udostępniła je do wiadomości publicznej, aby zapobiec kolejnym wypadkom. Na filmie widać, jak mały chłopiec wpada pod bieżnię.

Sponsorowane

Chłopiec wpada pod bieżnię

Kilka dni temu Amerykańska Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich udostępniła w serwisie YouTube nagranie, które mrozi krew w żyłach, zwłaszcza jeśli jeszcze nie wiem, jak się skończy…

Widać na nim, jak mały chłopiec bawi się w pobliżu działającej bieżni. Kiedy zbliża się do niej z piłką, urządzenie najpierw wciąga zabawkę, a później dziecko. Kilkulatek był zdany jedynie na siebie. Widać, jak miota się i walczy. Ostatecznie udaje się mu uwolnić.

Takich wypadków było o wiele więcej

Sponsorowane

Film został udostępniony w sieci ku przestrodze. Jak się okazuje, na terenie całych Stanów doszło do kilkudziesięciu wypadków z udziałem bieżni firmy Peloton. Niestety, aż 40 dzieci odniosło w nich obrażenia, a jedno zmarło.

Wiele osób podkreśla jednak, że to nie mankamenty urządzenia przyczyniają się do wypadków, a raczej nieodpowiedzialność rodziców lub opiekunów. W końcu pozostawienie dziecka w pobliżu działającego urządzenia nie jest zbyt dobrym pomysłem…

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Kobieta twierdzi, że książę Harry miał się z nią ożenić. Podała go nawet do sądu

   Policjant pchnął emerytowaną nauczycielkę. Kobieta ma rozbitą głowę i wybity ząb