w

Zaginęła 3-letnia Natalka i jej mama. Policja prosi o pomoc

W niedzielę w Warszawie zaginęła 32-letnia Anna Ładna oraz jej 3-letnia córeczka Natalia. Obie wyszły z domu tego dnia i nie wróciły. 32-latka nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi.

Sponsorowane

Okoliczności zaginięcia

Zaginęła 3-letnia Natalia oraz jej 32-letnia mama Anna Ładna. Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że obie wyszły w niedzielę z domu, jednak do tej pory nie powróciły. Kobieta w żaden sposób nie nawiązała także kontaktu z bliskimi. Ich poszukiwania koncentrują się głównie na dzielnicy Wesoła. Policja opublikowała zarówno zdjęcia dziewczynki i jej mamy, jak i ich dokładny opis.

Rysopis Anny Ładnej

32-letnia Anna Ładna jest osobą szczupłą i ma 165 centymetrów wzrostu. Jej włosy są ciemne i proste długości do ramion. Oczy posiada brązowe, a nos prostolinijny i przylegające uszy. W chwili wyjścia z domu miała na sobie jasny dres, który był wyraźnie ubrudzony. Ma znak szczególny — wystającą brodawkę na szyi.

Sponsorowane

Rysopis 3-letniej Natalki

3-letnia Natalka ma około 110 centymetrów wzrostu. Jest szczupła i posiada rude włosy do ramion. Jej oczy są niebieskie, a nos prosty. Ma lekko odstające uszy. W momencie zaginięcia miała na sobie zieloną kurtkę.

Policja prosi o pomoc w ich odnalezieniu!

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu matki i Natalki, proszony jest o zgłoszenie się do najbliższego komisariatu lub telefon na komendę Wesoła pod numer: (47) 74 603-24-21, a także na numery alarmowe – 112 i 997. Jest jeszcze możliwość kontaktu mailowego: [email protected]

Przekaż informację dalej!

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Zabójstwo 3-letniej Hani z Kłodzka. Pojawiły się nowe, wstrząsające ustalenia

   Kobieta twierdzi, że książę Harry miał się z nią ożenić. Podała go nawet do sądu