w

Kobieta podczas spaceru poczuła skurcz. Nagle zaczęła rodzić, a dziecko uderzyło o ziemię

Maria Guadalupe podczas spaceru z przyjacielem poczuła dziwny skurcz. Wiedziała, że musi odwiedzić toaletę, lecz zanim tam dotarła, uświadomiła sobie, że zaraz zacznie rodzić. Nie miała pojęcia, że jest w ciąży!

Sponsorowane

Nagły poród

Niespodziewany poród wydarzył się z koloni Los Bordos w gminie Ecatepec w stanie Meksyk. Podczas zwykłego spaceru z przyjacielem, kobieta poczuła, że musi szybko znaleźć toaletę. Gdy to się udało, kobieta zdała sobie sprawę, że zaraz rozpocznie się poród. Totalnie nie spodziewała się takiej sytuacji, ponieważ nie wiedziała, że jest w ciąży! Poród był tak gwałtowny, że nie mogła liczyć na pomoc medyków i musiała zmierzyć się porodem samotnie.

Gdy na miejscu pojawili się już medycy, Maria była już po porodzie. Niestety dziecko upadło z wysokości około 40 cm i uderzyło główką o ziemię. Wyznała ratownikom, że nie zdawała sobie sprawy, ze swojego stanu i trwającej ciąży, dlatego tak nagły poród był dla niej totalnym zaskoczeniem.

Mimo, iż poród stanowił potencjalne zagrożenie dla życia matki, na szczęście Maria i jej córka czują się dobrze. Medycy przetransportowali ich do pobliskiego szpitala.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   W bananach z Biedronki znaleziono kokainę. Sieć wydała oświadczenie

   Australijski surfer uratował żonę przed atakiem żarłacza białego. Skoczył na jego grzbiet i bił do skutku!