w ,

Australijski surfer uratował żonę przed atakiem żarłacza białego. Skoczył na jego grzbiet i bił do skutku!

Australijczyk uratował swoją żonę przed pożarciem przez żarłacza białego. Gdy tylko zobaczył, że jego małżonka jest atakowana przez rekina, zeskoczył z deski surfingowej i zaczął okładać drapieżnika w głowę, aż do skutku.

Sponsorowane

Atak młodego żarłacza białego miał miejsce wczoraj rano na plaży Shelly w Port Macquarie w Australii. Drapieżnik, który mierzył około dwóch – trzech metrów długości, zaatakował 35-letnią Chantelle Doyle i ugryzł ją w łydkę i udo prawej nogi.

W momencie gdy mąż kobiety zobaczył co się dzieje, zeskoczył z deski surfingowej, wskoczył na grzbiet rekina i uderzał go, aż wypuścił jego żonę – donosi The Sydney Morning Herald. Szybko pomógł kobiecie dostać się na plażę, gdzie udzielono jej pierwszej pomocy. Kobieta wymagała operacji, dlatego została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

Ten mężczyzna, gdy się tylko zorientował zaczął wiosłować w kierunku żony, zeskoczył ze swojej deski na rekina i próbował go odciągnąć. Uderzał go z całych sił w głowę, a następnie pomógł wrócić żonie na plażę.

– powiedział Steven Pearce, dyrektor naczelny Surf Life Saving NSW.

To nie pierwszy atak rekina na północnym wybrzeżu Nowej Południowej Walii. W tym roku życie w wyniku takiego ataku stracił już 15-letni chłopiec.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Kobieta podczas spaceru poczuła skurcz. Nagle zaczęła rodzić, a dziecko uderzyło o ziemię

   Mężczyzna stworzył “pistolet na maseczki”, który wystrzela je wprost na twarze ludzi