w

Znany aktor miał poważny wypadek. Przebywa w szpitalu w stanie krytycznym

Jeremy Renner, znany aktor miał poważny wypadek. Jest w stanie krytycznym, ale stabilnym. 51-latek znany jest na całym świecie. Zagrał chociażby w filmie “Mission: Impossible – Rogue Nation”, “The Hurt Locker – W pułapce wojny”, “American Hustle”, “Dziedzictwo Bourne’a”, czy w serii filmów Marvela.

Sponsorowane

Rzecznik aktora w przekazał w rozmowie z Hollywood Reporter następujące informacje:

Możemy potwierdzić, że Jeremy jest w stanie krytycznym, ale stabilnym, z obrażeniami odniesionymi po wypadku związanym z pogodą podczas odśnieżania.

Filmweb

Jeremy Renner wypadek

Sponsorowane

Co wiadomo na temat zdarzenia? Otóż do wypadku doszło na terenie posiadłości 51-latka, która znajduje się w pobliżu ośrodka narciarskiego Mount Rose Ski Tahoe w stanie Nevada. Obszar ten jest obecnie nawiedzany przez silne burze śnieżne. Mężczyznę przetransportowano helikopterem ratowniczym do szpitala.

Filmweb

Aktor jest właścicielem rancza nad jeziorem Tahoe w górach Sierra Nevada. W sylwestra ten obszar został dotknięty burzą śnieżną. W wyniku pogody aż 35 000 domów zostało pozbawionych prądu. W ciągu ostatniego tygodnia znaczna część Stanów Zjednoczonych została dotknięta “zamiecią stulecia”, w całym kraju zginęło co najmniej 60 osób. 13 grudnia Jeremy Renner opublikował na Twitterze zdjęcie, które przedstawia warunki pogodowe w miejscu jego zamieszkania.

Ceniony aktor

W swojej karierze zawodowej Jeremy Renner aż dwukrotnie był nominowany do Oscarów. Pierwszy raz za rolę w filmie “The Hurt Locker”, a drugi raz za rolę w “The Town”. Jednak największą sławę przyniosła mu rola superbohatera, Clinta Bartona, znanego też jako Hawkeye w filmach serii Marvel oraz rola w serii filmów “Mission Impossible”

Filmweb

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Iwona Wieczorek zamordowana? Krzysztof Jackowski wskazał miejsce porzucenia zwłok

    Nowy ślad w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek w Zatoce Sztuki? Jest komentarz