w

Iwona Wieczorek zamordowana? Krzysztof Jackowski wskazał miejsce porzucenia zwłok

Iwona Wieczorek nie żyje, gdzie znajdują się zwłoki? Media donoszą, że policja w Sopocie przeszukuje plażę i studzienki kanalizacyjne. Krzysztof Jackowski sześć lat temu opublikował nagranie, dotyczące zaginięcia młodej kobiety. Wskazał w nim miejsce położenia jej ciała? Czy policja dopiero teraz uznała te informacje za ważne?

Sponsorowane

Policja wszczęła akcję w Sopocie. Funkcjonariusze przeszukują Zatokę Sztuki, a także plażę. Postawiono nawet namiot z laboratorium kryminalistycznym. Na miejscu pojawiły się też psy tropiące, nurek, koparki i specjalistyczne sita. Przeszukiwane są również studzienki kanalizacyjne. W wideo dotyczącym Wieczorek Krzysztof Jackowski wskazał sześć lat temu na kanały burzowe i same kanały. Wówczas twierdził, że to właśnie tam policja powinna szukać zwłok kobiety.

Iwona Wieczorek – gdzie znajdują się zwłoki?

Jasnowidz w rozmowie z serwisem Fakt powiedział, że Iwona Wieczorek “na pewno nie żyje”. Twierdził również, że została zamordowana. W jednej z wizji miał zobaczyć, że zwłoki młodej kobiety znajdują się w wodzie.

Kojarzy mi się, że jest w wodzie, gdzie jest krata, obudowane jest to wszystko betonowym jakimś stropem. Wygląda to na jakąś studzienkę prostokątną, nie okrągłą, kanał, gdzie jest częściowo podzielony kratą. Przepływa tam woda, tam są pręty podłużne i krata.

Sponsorowane

Twitter

W tym momencie wróżbita z Człuchowa odcina się od sprawy 21-latki, nie chce jej nawet komentować. Jedyne co to zdradził, że jej “ciało nie istnieje”. Pojawia się jednak zapytanie, dlaczego policja akurat teraz przeszukuje plażę i Zatokę Sztuki w Sopocie? Czyżby pojawiły się nowe dowody, które pomogą rozwikłać tę zagadkową sprawę zaginięcia sprzed ponad 12 lat?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

19 komentarze

  1. Jerzy Nowak Chłopie przecież powiedział, gdzie było ciało jak sprawa była świeża, że policja nie słuchała to ich sprawa. Tak teraz po tylu latach to nawet kości nie odnajdą.