w ,

IKEA otworzyła swoje sklepy dla bezpańskich psów a klienci są zachwyceni

Sycylijski oddział IKEA pojawia się na pierwszych stronach gazet. Dlaczego? Tamtejszy sklep szwedzkiego giganta meblowego prowadzi obecnie kampanię na rzecz bezpańskich psów zapraszając je do środka!

Sponsorowane

Dla klientów sklepu IKEA w mieście Katania na Sycylii ostatnie zakupy powinny być szczególnie miłe. Sklep meblowy oferuje schronienie dla porzuconych czworonogów – zwierzaki są zapraszane do środka.

Czworonożni lokatorzy

Wbrew pozorom na Sycylii może być naprawdę zimno – szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy region zmaga się z silnymi burzami i niższymi temperaturami. Wyspa niestety nie zapewnia też łaskawych warunków dla bezpańskich psów. Właśnie dlatego IKEA postanowiła wyjść z inicjatywą, a okazuje się, że klientom się to podoba!

Moja reakcja była czystym entuzjazmem. 

– powiedział jeden z klientów dla thedodo.com.
Sponsorowane

Psy po prostu leżą pomiędzy meblami albo śpią na dywanach. Niektórzy nagrywają lub fotografują zwierzaki i wrzucają do social media:

Klienci są zachwyceni

Byłem bardzo poruszony, kiedy zobaczyłem psy siedzące w salonach IKEA. Gdyby wszystkie sklepy o dużych powierzchniach mogły stworzyć schronienie dla bezdomnych, byłoby wspaniale.

– mówi inny klient.

IKEA Katania oferuje psiakom nie tylko nocleg. Zwierzaki dostają tam jedzenie, możliwość zabawy i to nie tylko z pracownikami, bo klienci są nastawieni równie entuzjastycznie.

A jaki jest najlepszy efekt kampanii? Niektórzy czworonożni przyjaciele znaleźli wśród klientów nowych właścicieli i nowe domy! Trzymamy kciuki aby jak najwięcej zwierzaków spotkał taki los!

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Jeleń ze strzałą w głowie – taki obraz spotkał fotografkę podczas ostatniej sesji. Jest szansa na pomoc! [WIDEO]

   Pielęgniarz przyjął szczepionkę na COVID-19. Tydzień później miał wynik pozytywny