w

Tragedia na stoku! Ludzie nie wiedząc co robić skakali z wyciągu krzesełkowego

Do niecodziennego wypadku doszło w kurorcie narciarskim Beech Mountain Ski Resort w Karolinie Północnej. Jeden z narciarzy przez przypadek uszkodził hydrant, w wyniku czego woda pod ogromnym ciśnieniem ciśnieniem zaczęła się z niego wydostawać, tworząc niebezpieczny gejzer. Niestety, nie wszyscy wyszli bez szwanku z tego incydentu.

Sponsorowane

Kurort narciarski Beech Mountain Ski Resort w Karolinie Północnej

Za całe zajścia odpowiada jeden z narciarzy, który uszkodził hydrant na stoku. Zdarzenie okazało się na tyle niebezpieczne, że tuż nad tryskającą wodą znajdował się wyciąg krzesełkowy. Ogromny słup wody napierał na osoby korzystające z niego korzystające. Na zewnątrz panowała ujemna temperatura, a woda z hydrantu będąc pod wysokim ciśnieniem tryskała z dużą siłą. Niektóre osoby znajdujące się na wyciągu, chcąc uniknąć zimnego prysznica skakały z wysokości kilku metrów na śnieg.

Amerykańska telewizja przedstawiła historię studentki, która tero feralnego dnia znajdowała się na jednym z krzesełek wyciągu. Siła strumienia wody okazała się tak ogromna, że dziewczyna została wyrzucona ze swojego miejsca i spadła z wyciągu na ziemię. 19-letnia Emma Lopinto skończyła z wieloma siniakami, a jej koleżanka doznała urazu kręgosłupa.

Całe szczęście nikt nie stracił życia w tym incydencie. Władze kurortu narciarskiego poinformowały w oświadczeniu, że nic poważnego nie stało się nikomu. Kilka osób zostało rannych, a dwie trafiły do szpitala, w tym jedna z nich doznała złamania ramienia. Następnego dnia sytuacja na stoku wróciła do normy.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

12 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Ostatnie sekundy życia 6 osób. Słychać tylko huk i przerażający krzyki

    Zapadła w śpiączkę. Gdy się obudziła, wyznała, co się z nią działo przez 4 lata