w

Na mogile Ryszarda Kotysa w końcu stanął pomnik. Jest naprawdę oryginalny!

Ryszard Kotys, znany szerokiemu gronu jako odtwórca roli Mariana Paździocha w serialu Świat według Kiepskich zmarł na początku tego 2021 roku, 27 stycznia. Bliscy pochowali 88-latka na cmentarzu w Lusowie, niedaleko Poznania. Od jego śmierci minęło ponad pół roku, a ceniony przez wielu aktor właśnie doczekał się pięknego nagrobka.

Sponsorowane

Ostatnie dni życia Ryszarda Kotysa

88-latek pod koniec życia zmagał się z demencją i miał problemy z poruszaniem się. Na domiar złego, w styczniu wykryto u niego COVID-19. Choroba zakaźna okazała się gwoździem do trumny. Mimo pobytu w poznańskim szpitalu, lekarzom nie udało się go uratować. 27 stycznia mężczyzna odszedł z tego świata.

Sponsorowane

Facebook

Serial Świat według Kiepskich pożegnał kolejnego aktora. Otóż kilka miesięcy wcześniej zmarł Dariusz Gnatowski, czyli odtwórca roli Arnolda Boczka. 59-latek również zarażony był koronawirusem. Obu aktorów po raz ostatni w produkcji Polsatu będzie można obejrzeć pod koniec października, kiedy to zostaną wyemitowane nowe odcinki Kiepskich. Zostały one nagrane ponad rok temu.

Facebook

Grób Ryszarda Kotysa

88-latek spoczął na cmentarzu w niewielkiej miejscowości pod Poznaniem, w Lusowie. Niedawno na mogile pojawił się pomnik. Jest naprawdę oryginalny, a zarazem piękny. Nie brakuje w nim także takich elementów jak żywe rośliny. Na Facebooku, na profilu Niezapomniani. Cmentarne historie, pan Kacper Michalski z Tarnowa Podgórnego podzielił się zdjęciem nagrobka.

View post on imgur.com

Sami oceńcie, czy wam się podoba

Facebook

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Tragiczny wypadek w czasie pracy! 30-latek stracił w nim obie nogi

    Jarosław Kaczyński chce odejść z rządu. Zdradził nawet, kiedy to nastąpi