w

Tragiczny wypadek w czasie pracy! 30-latek stracił w nim obie nogi

Facebook

Policja prowadzi śledztwo i bada okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce w jednym z zakładów pracy w Bielsku-Białej. Pracownik zakładu przetwarzającego odpady został poważnie ranny w czasie sprawdzania prawidłowości działania jednej z maszyn. Mężczyzna stracił obie nogi.

Sponsorowane

Wypadek w czasie pracy

Do wypadku doszło 11 października, w miniony poniedziałek, około godziny 7:50. Firma mieści się przy ulicy Cegielnianej w Bielsku-Białej. Niestety, ale konsekwencje są opłakane i nieodwracalne. 30-latek stracił obie nogi.

Poszkodowany to 30-latek. Wstępnie ustalono, że mężczyzna doznał urazu podczas sprawdzania prawidłowości działania maszyny wyposażonej w komorę z narzędziem kruszącym – poinformował asp. sztab. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego bielskiej policji

WikiMedia
Sponsorowane

Stracił w pracy obie nogi

Na miejsce od razu wezwano pogotowie ratunkowe. Przyleciał też helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym przetransportowano mężczyznę do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

Wykonano oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczono dokumentację pracowniczą. Okoliczności ustalają policjanci z IV komisariatu – dodaje asp. sztab. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego bielskiej policji

Facebook

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Sukienka panny młodej oburzyła gości. Jeden z nich wylał na nią kufel piwa!

   Na mogile Ryszarda Kotysa w końcu stanął pomnik. Jest naprawdę oryginalny!