w

Gdy był ministrem – zalecał urlop w Polsce. Teraz sam pojechał na wakacje. Zgadnij gdzie

Ze względu na epidemię koronawirusa Ministerstwo Zdrowia i sam Łukasz Szumowski zalecali aby urlop w tym roku spędzić w Polsce. Czy jako “głos narodu” w sprawach związanych ze zdrowiem Minister Zdrowia nie powinien stosować się do własnych zaleceń? Wygląda na to, że nie – po swojej dymisji wypoczywa na… Wyspach Kanaryjskich.

Sponsorowane

Jako Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski zachęcał by tegoroczne wakacje spędzić w Polsce. Jednoznacznie przestrzegał przed wakacjami za granicą ze względu na koronawirusa. Zaznaczał, że wybierając się za granicę podejmujemy ryzyko, ponieważ w każdym momencie może dojść do zamknięcia lotnisk czy wprowadzania niespodziewanych obostrzeń.

Gdzie były Minister Zdrowia spędza wakacje?

Po swojej rezygnacji ze stołka Ministra Zdrowia Łukasz Szumowski nie dał dobrego przykładu, nie zastosował się do własnych zaleceń i wybrał się na wakacje na Wyspy Kanaryjskie.

[…] eks ministra przyłapaliśmy na jachcie u wybrzeży rajskiej wyspy Fuerteventura. Czyżby uznał, że tam jest bezpieczniej niż w Polsce?

– pisze Super Express
Sponsorowane

„Super Express” zamieścił w swoim artykule galerię z wakacji Szumowskiego na Fuerteventurze.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

Jeden komentarz

  1. Przecież to normalne, ze w Polsce zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy nie dali by mu nawet chwili żeby odpoczął. Jest zbyt rozpoznawalna twarzą, by mógł w spokoju spędzić u nas urlop.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    “Fałszywa pandemia”. Pojawił się pierwszy taki billboard w Polsce

    Ochrona wyrzuciła Tomasza Karolaka z IKEA! Aktor ostro reaguje