w

Panna młoda w zakrwawionej sukni. Jeś mąż zginął tuż po wyjściu z kościoła

Okropny dramat w dniu ślubu pary młodej. Tuż po złożeniu przysięgi szczęśliwi nowożeńcy wychodzili ze świątyni i rozległy się strzały. Jedna z kul trafiła w 32-letniego pana młodego. Niestety, mężczyzna zmarł w drodze do szpitala, a zdjęcia zdruzgotanej małżonki obiegły sieć.

Sponsorowane

Ten dzień miał być jednym z najpiękniejszych w ich życiu. Miał na zawsze zapaść w ich pamięci. Owszem zostanie zapamiętany, ale nie z powodu szczęścia i radość, a traumy i żałoby. Do strzelaniny doszło przed jednym z meksykańskich kościołów. W wyniku postrzału zginął pan młody. Został zamordowany zaledwie kilka minut po złożeniu przysięgi małżeńskiej.

Twitter

Zaplanowana egzekucja

Do tej masakry doszło w sobotę, 22 października w mieście Caborca na północy Meksyku. Dosłownie chwilę przed mrożącymi krew w żyłach wydarzeniami Antonio Rosales Contreras ślubował miłość swojej drugiej połówce. Niedługo po wypowiedzeniu sakramentalnego “tak” zginął na oczach gości weselnych i swojej świeżo poślubionej żony.

Sponsorowane

Para właśnie opuszczała świątynię, gdy rozległy się strzały. Jedna z kul trafiła w pana młodego. Mimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować. Zmarł w karetce, która zmierzała do szpitala. W strzelaninie ranna została też siostra mężczyzny. 23-latka została trafiona w plecy, jednak przeżyła.

Twitter

Zdjęcia z miejsca tragedii pojawiły się w sieci. Na jednym z nich widać pannę młodą w zakrwawionej sukni ślubnej. Policja i prokuratura wciąż badają sprawę. Śledczy są zdania, że było to zaplanowane zabójstwo. Ale w czasie egzekucji doszło do pomyłki.

Twitter

To nie pan młody miał zginąć?

Niestety, ale wiele wskazuje na to, że Antonio Rosales Contreras był przypadkową ofiarą. Bowiem celem morderców miał być inny pan młody. Fakt ten ma potwierdzać tragedia, która rozegrała się zaledwie chwilę później w takich samych okolicznościach. W zamachu zginął kolejny mężczyzna biorący ślub.

Funkcjonariusze nie wykluczają, że chodzi o mafijne porachunki. W tej okolicy tego typu zdarzenia dzieją się codziennie. W mieście od lat działa brutalny kartel narkotykowy. Lokalna społeczność domaga się szybkiego ujęcia sprawców.

Sponsorowane

Twitter

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Nowe fakty w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek! “Oni znają już sprawcę”

   Wyniki sekcji zwłok 4-letniego Leona spod Garwolina. “To delikatna sprawa”