w

Dziecko zjadło w Biedronce bułkę za 33 gr. Pod sklep przyjechała policja na sygnale

Wielka afera w Rzeszowie. Dziecko zjadło bułkę kajzerkę w Biedronce, wartą 33 grosze. Do zdarzenia doszło jeszcze przed Sylwestrem. Wtedy to właśnie mama z trójką dzieci była na zakupach w sieciówce. Kobieta nie spostrzegła, że jedno z pociech zdążyło zjeść całą bułkę. Kiedy matka opuściła sklep, podeszło do niej dwóch mężczyzn – dopytywali ją o paragon. Wtedy kobieta dowiedziała się, że w jej sprawie wezwano policję na miejsce.

Sponsorowane

Policja przyjechała po 10 minutach na sygnale. Dla dzieci była to bardzo stresująca sytuacja — relacjonuje pani Justyna w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Dziecko zjadło kajzerkę w Biedronce

Pani Justyna jest mamą trójki dzieci. To właśnie z nimi robiła zakupy w lokalnej Biedronce, która mieści się przy ul. Witolda w Rzeszowie.

Przy dziale z pieczywem wzięły po jednej bułce, nawet nie zauważyłam, jak zaczęły je podjadać. Przy kasie jednej bułki już nie było i zapomniałam powiedzieć o tym kasjerowi. W normalnym sklepie, gdyby ktoś to zauważył, to by mi powiedział. Przecież nie kradłabym bułki. Nawet złodziejowi by się to nie opłacało, bułka była za 33 grosze — mówi kobieta.

Sponsorowane

Wikimedia

Na miejsce przyjechała policja

Matka wraz z dziećmi zdążyła wyjść ze sklepu. W czasie gdy pakowała zakupy do samochodu, podeszło do niej dwóch mężczyzn. Wypytywali ją na parkingu o paragon i liczbę zakupionych bułek. Wtedy pani Justyna zorientowała się, że umknęła jej jedna bułka. Była przekonana, że zwyczajnie wróci do kasy i zapłaci za kajzerkę. Jednak sytuacja potoczyła się zupełnie inaczej.

Poinformowali mnie, że oni muszą słuchać kierownika i żebym za nimi poszła. A ja głupia poszłam. Kierownik stwierdził, że on musi słuchać przełożonych i musi wezwać policję za kradzież bułki.

Po 10 minutach pod sklep podjechał radiowóz na sygnale. Kiedy funkcjonariusze zdali sobie sprawę z sytuacji, wręczyli kobiecie tylko upomnienie.

Jak do sprawy podeszła sieć sklepów Biedronka?

Pani Justyna nie pozostała bierna wobec sytuacji. Zgłosiła ją do Biura Obsługi Klienta. Jan Kołodyński, menadżer do spraw komunikacji korporacyjnej w sieci Biedronka poinformował, że sklep wystosował przeprosiny względem klientki. “W tej sytuacji zabrakło zrozumienia okoliczności sprawy, co możemy wytłumaczyć jedynie młodym stażem pracownika, który podjął błędne decyzje”.

Sponsorowane

Również personel sklepu otrzymał informacje, jak w przyszłości reagować na podobne sytuacje i jak je rozwiązywać.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

194 komentarzy

  1. A w Pruszkowie psy porywają kobiety po to, żeby je zmusić do lizania jaj i nie udzielają pomocy po spowodowanym wypadku, ale są nie winni , pewno zostaną ofiarami ….