w

3-letni chłopiec ugotował się w aucie. Mama kompletnie o nim zapomniała

Lato na dobre zagościło w całej Europie. W związku z tym należy bezwględnie pamiętać, aby nie zostawiać ani dzieci, ani zwierząt w samochodzie, w którym temperatura w słoneczny dzień jest porównywalna do temperatury w piekarniku. Dramat rozegrał się w Hiszpanii. Matka 3-letniego chłopca zapomniała, że zostawiła dziecko w aucie na kilka godzin. Z każdą minutą w środku wzrastała temperatura. W końcu maluszek przestał oddychać i doszło do najgorszego.

Sponsorowane

Dziecko pozostawione w aucie nie żyje

Ojciec 3-latka po południu pojechał odebrać go do przedszkola. Jakie było jego zdziwienie, kiedy pani przedszkolanka powiedziała, że tego dnia chłopiec nie dotarł do placówki. Natychmiast zadzwonił do żony, aby dowiedzieć się, co się stało. Bowiem to kobieta miała zaprowadzić synka do przedszkola. Okazało się, że faktycznie zabrała ona rano chłopca do samochodu, posadziła w foteliku i przypięła pasami. Dziecko zasnęło. Matka zamiast do przedszkola pojechała od razu do pracy. Kompletnie zapomniała, że na pokładzie auta ma maluszka. Wychodząc zamknęła drzwi i ruszyła do pracy. Tego dnia rano było dość chłodno, więc chłopczyk był ubrany w kurteczce. Później temperatura wzrosła do 27 st. C.

Kiedy mąż zadzwonił do żony, oboje wpadli w panikę. Szybko zrozumieli, co się stało. Natychmiast wezwali pomoc na miejsce. Matka popędziła do samochodu. Chłopiec spędził w aucie aż sześć godzin. Niestety, na pomoc było już za późno. Tragedia rozegrała się 6 lipca 2023 roku w gminie O Porrino, niedaleko miasta Pontevedra, w północno-zachodnim regionie Galicji w Hiszpanii.

niestety, do tego typu przypadków dochodzi coraz częściej. Niedawno pisaliśmy o 18-miesięcznej dziewczynce, o której rodzice również zapomnieli. Spędziła ona w samochodzie aż 9 godzin. Nie przeżyła…

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Iga Świątek wciąż numerem 1 na świecie! Polce się poszczęściło!

   16-letni Krzysztof zaginął prawie 2 miesiące temu. Ujawniono niepokojący wpis chłopaka