w

14-letni uczeń postrzelony przez dyrektora swojej szkoły. Dlaczego to zrobił?

W lesie w województwie pomorskim doszło do postrzelenia dziecka. Rannym okazał się 14-letni uczeń jednej ze szkół podstawowych, a osobą oddającą strzał dyrektor tej placówki.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Dyrektor postrzelił ucznia

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Załakowie, w gminie Sierakowice. Na skraju pola kukurydzy myśliwy, będący zarówno dyrektorem szkoły, postrzelił z broni dziecko. Poszkodowany to 14-letni uczeń w dodatku uczęszczający do placówki, w której pracuje myśliwy. Z informacji, które przekazał dziennikarz RMF FM dowiadujemy się, że był do legalny, planowany wcześniej odstrzał dzików.

Piqsels

Wiele wskazuje, że był to nieszczęśliwy wypadek

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Tuż po zdarzeniu na miejsce wezwano policję. Dyrektora początkowo zatrzymano, ale następnie zwolniono do domu. Funkcjonariusze zabezpieczyli jego broń i amunicję.

Ze wstępnych informacji wiadomo również, że mężczyzna, z którego broni padły strzały, ma 35-letnie doświadczenie w myślistwie. Policja wciąż stara się ustalić, w jaki sposób 14-latek znalazł się na polu, na którym doszło do nieszczęśliwego postrzelenia. Sprawą zajmie się prokuratura.

Pixabay

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Myjesz surowego kurczaka pod wodą jeszcze przed usmażeniem? To ogromny błąd!

      Nagrała wstrząsający film na łożu śmierci. Niedługo potem już nie żyła