w

Prosili tatę, aby przestał. Jednak on nie zważał na ich prośby. Wkroczyła policja

Dramat w wawerskim lesie. Mali chłopcy prosili tatę, aby się uspokoił i przestał. Jednak ten nie zważał na ich słowa. Mężczyzna ani trochę nie robił się spokojniejszy, wręcz przeciwnie. W momencie, gdy zauważył, że zbliża się do niego straż miejska, zaatakował funkcjonariuszy.

Sponsorowane

Dramat w wawerskim lesie

Strażnicy miejscy jak co dzień patrolowali okolicę, kiedy zgłosił się do nich jeden z mieszkańców z prośbą o interwencję. W lasku przy ulicy Wilgi rozgrywały się dramatyczne sceny. Był piątek 30 czerwca, około godziny 18. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli we wskazanym kierunku. W końcu natknęli się na mężczyznę z dwójką dzieci. 35-latek sprawował nad nimi opiekę, mimo że był pijany, w dodatku cały czas spożywał alkohol.

Kiedy strażnik ze strażniczką podeszli do mężczyzny, ten właśnie dopijał butelkę piwa. Gdy zobaczył strażników, zareagował nerwowo i nie chciał odpowiadać na zadawane pytania – przekazała warszawska straż miejska.

Jeden z chłopców miał 8 lat, a drugi 9 lat. Oboje usiłowali uspokoić tatę. Prosili, aby przestał. Jednak 35-latek nie miał takiego zamiaru. Nie tylko znieważał funkcjonariuszy, ale doszło również do ataku. Wobec agresora użyto środków przymusu bezpośredniego, a na miejsce wezwano patrol policji. Strażnicy zaopiekowali się dziećmi i zadzwonili po ich matkę. Kobieta zjawiła się po zaledwie 15 minutach, a chłopcy trafili pod jej opiekę.

Sponsorowane

Policjanci próbowali przeprowadzić mężczyźnie badanie na zawartość alkoholu, jednak bez rezultatu. Nietrzeźwy 35-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy na terenie Wawra. Jego upojenie alkoholowe rosło, więc funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia. Ratownicy stwierdzili, że stan mężczyzny wymaga hospitalizacji. Po dojściu do siebie jeszcze raz spotka się z policjantami – podała stołeczna straż miejska.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Gdzie szukać opinii o radcy prawnym? Krótki poradnik

   Treść 18+
   Kliknij by zobaczyć wpis

   Po kryjomu nakręcili film pornograficzny w centrum handlowym. Ludzie nie dowierzają