w

Donald Trump i Melania Trump mają koronawirusa. Są na kwarantannie

​Donald Trump poinformował dzisiaj rano, że wraz z żoną otrzymali pozytywne testy na obecność COVID-19. Prezydent już wcześniej został poddany kwarantannie, gdy wirusa wykryto u jednej z jego współpracownic.

Sponsorowane

Dzisiaj, Melania Trump i ja otrzymaliśmy pozytywne wyniki testu na COVID-19. Natychmiast rozpoczniemy kwarantannę i leczenie. Przejdziemy przez to razem 

– czytamy na Twitterze Donalda Trumpa

Dzisiaj Trump miał odbyć kilkanaście spotkań, w tym wiec wyborczy na Florydzie. W USA trwa kampania wyborcza przed wyborami prezydenckimi, dlatego nagła kwarantanna obecnego prezydenta USA trafiła w niezbyt dobry moment. Wybory odbędą się za 32 dni. Donald Trump ubiega się o reelekcję.

Tak jak wielu Amerykanów zrobiło w tym roku, Donald Trump i ja poddajemy się kwarantannie po pozytywnym wyniku testu na COVID-19. Czujemy się dobrze i przesunęliśmy wszystkie nadchodzące obowiązki.

– napisała na Twitterze Melania Trump.
Sponsorowane

Skąd wzięła się infekcja u pary prezydenckiej?

Niedawno na COVID-19 zachorowała doradczyni Donalda Trumpa – Hope Hicks. Przebywała ona w najbliższym otoczeniu prezydenta a ostatni kontakt mieli na pokładzie samolotu Air Force One we wtorek. Razem lecieli m.in. na debatę do Cleveland w Ohio.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   46-letnia kobieta dryfowała nieprzytomna po morzu. Była poszukiwana od 2 lat!

   Pitbull atakuje 7-letnią dziewczynkę podczas zwykłego spaceru. Gdzie jest kaganiec?