w

66-latka skonała przy grobie męża. Zaledwie dzień wcześnie go pochowała

Cmentarz we Włocławku, to właśnie tu zasłabła, a następnie zmarła 66-latka. Teren otoczony jest płotem, a zamknięte bramy uniemożliwiły karetce szybkie dostanie się do kobiety. Okazuje się, że zaledwie dzień wcześniej, na tym właśnie cmentarzu w województwie kujawsko-pomorskim 66-latka pochowała swojego męża.

Sponsorowane

Lokalne media informują, że do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 15 stycznia, około godziny 11. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie. Chodziło o zatrzymanie krążenia u kobiety na cmentarzu przy alejach Chopina. Karetka pogotowia natychmiast ruszyła z pomocą.

Pixabay

Cmentarz we Włocławku, 66-latka zasłabła i zmarła

Karetka w krótkim czasie przyjechała we wskazane miejsce. Usiłowała dostać się na teren cmentarza właśnie od strony al. Chopina. Okazało się to niemożliwe, ze względu na zamkniętą bramę. Ratownicy medyczni ruszyli więc pieszo. Liczyła się każda sekunda. W tym samym czasie 66-latkę reanimował jej syn. Następnie akcję reanimacyjną kontynuowali ratownicy. Niestety, życia kobiety nie udało się uratować.

Sponsorowane

Zamknięta brama na pewno utrudnia ratownikom działanie, ale w tym konkretnym przypadku nie ma co gdybać, jakie to tak naprawdę miało znaczenie. Nie wiadomo, czy gdyby brama była otwarta, to kobietę udałoby się uratować – powiedział jeden z ratowników medycznych.

Pixabay

Na ten temat wypowiedziała się też administracja cmentarza. Tłumaczy, że brama jest zamykana ze względu na bezpieczeństwo odwiedzających.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

6 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Syn Edyty Górniak kpi z Małgorzaty Rozenek i jej rodziny. “To cios poniżej pasa”

    Pączki od Magdy Gessler. Cena ciastek na Tłusty Czwartek poszybuje w górę