w

Syn Edyty Górniak kpi z Małgorzaty Rozenek i jej rodziny. “To cios poniżej pasa”

Allan Krupa żartuje z Małgorzaty Rozenek oraz jej rodziny publicznie! 18-latek jest synem znanej polskiej piosenkarki z często kontrowersyjnymi poglądami – Edyty Górniak. W zeszłym roku chłopak zadebiutował muzycznie i jak widać stawia kolejne kroki w świecie show-biznesu. Czym podpadła mu perfekcyjna pani domu?

Sponsorowane

18-latek ostatni raz wystąpił na scenie w Sylwestra. Towarzyszył wówczas swojej mamie. Razem podbili serca publiczności. O Allanie można co nieco dowiedzieć się z mediów społecznościowych, gdzie prowadzi swoje konta i dzieli się z fanami urywkami z własnego życia. Jeszcze na początku stycznia poinformował, że rzuca dietę, aby “zmniejszyć zainteresowanie swoją osobą płci żeńskiej” 😅. Z kolei teraz zakpił z prowadzącej śniadaniówkę.

Allan Krupa żartuje z Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat żyje w blasku fleszy. Przyzwyczaiła się już do tego, że każda gwiazda poza fanami ma też hejterów. Zdaje się, że z biegiem lat krytyka z ich strony ma na nią coraz mniejszy wpływ. Tym razem to syn Górniak pokusił się o żart w stronę Rozenek oraz jej rodziny – męża i dzieci. Na InstaStory zamieścił mem. Widać na nim odszykowaną rodzinkę Rozenek-Majdan na spacerze w lesie.

Poszedłeś do lasu na grzyby i spotkałeś warszawiaków – ten dopisek zdaje się wyjaśniać wszystko.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

21 komentarze

  1. Nawet tego ni czytam. Szczeniak mądry inaczej po mamusi! Mleko masz jeszcze szczylu pod nosem! Skup się na nauce to może będziesz choć trochę mądrzejszy od mamusi!

  2. Ciekaw jestem czy srajanek pójdzie na front że tak mundur nosi 🤣🤣 a za nim matka która kupę mu wytrze z pampersa jak już pokazała 😅😅😅ten pizdeusz to co najwyżej w majty zrobi a matka zaśpiewa hymn,🤣🤣🤣🤣

  3. Chyba raczej nie do tej osoby syn odpalił.
    Dodzie się należy, że bezczelnie zakpiła z ich obojga. Czasami się zastanawiam, kto dodziuni wystawił wysokie IQ156? .