w

Chłopiec miał załatwić się do kubka w restauracji. “Zero wstydu!”

Do tej bulwersującej, a zarazem niesmacznej sytuacji miało dojść w centrum handlowym w Szczecinie. Na profilu “INFO Szczecin” pojawiła się informacja, że przy jednym ze stolików w strefie jedzeniowej, kilkuletni chłopiec załatwił się do kubka w obecności swojej mamy i babci.

Sponsorowane

Prawda okazała się zupełnie inna

Zdjęcie kilkuletniego chłopca pojawiło się na profilu INFO Szczecin na Facebooku. Widać na nim, jak mama 3-latka trzyma kubek po napoju, a dziecko ze spuszczonymi spodniami, się do niego załatwia. Wszystkiemu mieli się przyglądać inni klienci. Co gorsza, miało się to odbywać przy stolikach, przy których ludzie spożywają jedzenie. Zdjęcie podpisano “niedziela w centrum handlowym”.

Facebook / INFO Szczecin

Chłopiec załatwił się do kubka, ale nie w Polsce

Sponsorowane

Cała ta sytuacja podzieliła internautów. Większość krytykowała przede wszystkim mamę chłopca, która to wpadła na tak absurdalny pomysł. Przecież w każdej galerii handlowej są toalety. Post doczekał się 18 tysięcy reakcji na Facebooku. Ostatecznie został jednak usunięty z portalu.

Jak się okazuje, cała sytuacja nie wydarzyła się w Szczecinie, a w Rosji i to w dodatku w 2017 roku. Nie wiedzieć czemu, ktoś wypuścił fake newsa.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Jacek Jaworek znów widziany? Na policję wpłynęło niepokojące zgłoszenie

   Seks na plaży w Mielnie w biały dzień. Bohater w neonie może zostać ukarany