w

Seks na plaży w Mielnie w biały dzień. Bohater w neonie może zostać ukarany

Nie milkną echa po głośnej sytuacji, która miała miejsce w Mielnie. W biały dzień naga para dobierała się do siebie, nie zważając na innych plażowiczów i obecność dzieci. W końcu jeden ze świadków posunął się do rękoczynów, by rozdzielić kochanków. Pojawił się komentarz ze strony policji.

Sponsorowane

Umizgi na plaży

Ta dość skandaliczna i kontrowersyjna sytuacja miała miejsce już kilka dni temu. Do sieci trafił filmik, na którym to jednoznacznie widać dwójkę ludzi, która oddaje się uniesieniom miłosnym na publicznej plaży w Mielnie, niedaleko promenady. Niektórzy plażowicze zwracali parze uwagę. Jedna z kobiet oblała nawet mężczyznę wodą, w celu ocucenia go. Nic nie przynosiło rezultatu. Wydawało się, że mężczyzna jest odurzony. Nie wiadomo czy alkoholem, czy też innymi środkami.

Wtedy do akcji wkroczył plażowicz w neonowej koszulce. Podszedł do kochanków i przedmiotem trzymanym w ręce (najprawdopodobniej klapkiem) wymierzył mężczyźnie kilka ciosów. Skompromitowany i pozbawiony spodni oraz majtek bohater zdarzenia zaczął się podnosić i uciekać. Po przewróceniu się udało mu się wstać i zmierzył w stronę wyjścia z plaży.

Policja zainteresowała się sprawą

Sponsorowane

Funkcjonariusze namierzyli i ukarali mandatem mężczyznę, uczestniczącego w stosunku na plaży. Nie było to trudne, ponieważ na nagraniu wyraźnie widać jego twarz. Wciąż jednak poszukują plażowicza w neonowej koszulce, który na własną rękę postanowił wymierzyć sprawiedliwość.

Portal Super express porozmawiał o tym z kom. Moniką Kosiec z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. Ta przyznała, że sprawca całego zamieszania może złożyć zawiadomienie w sprawie agresywnego zachowania turysty.

Jeśli mężczyzna w niebieskiej koszulce uzna, że w wyniku działania tegoż mężczyzny został pokrzywdzony, ma prawo złożyć zawiadomienie – przyznała kom. Monika Kosiec

Twitter

Będziemy śledzić dalsze poczynania w tej sprawie

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

Jeden komentarz

  1. Działał w celu przywrócenia ładu i porządku. Jeszcze nagroda od Komendanta (np. pamiątkowy zegarek) się należy. A temu ruchaczowi to sprawę karną (prezentowanie treści pornograficznych małoletnim) a nie mandat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Chłopiec miał załatwić się do kubka w restauracji. “Zero wstydu!”

    Wielkie trąby powietrzne nad Bałtykiem! Zdjęcia z Helu, Łeby czy Władysławowa