w

Były poseł miażdży biznes Rydzyka w 1,5 minuty. Wideo jest hitem

Były poseł PO z Bydgosczy z okazji skandalu jaki wybuchł po wystąpieniu Tadeusza Rydzyka z okazji 29. urodzin Radio Maryja postanowił przypomnieć film, który nagrał aby opowiedzieć jak działa biznes redemptorysty z Torunia.

Sponsorowane

Echa skandalicznych wypowiedzi Tadeusza Rydzyka z zeszłego tygodnia nie milkną do dzisiaj. Lekceważące podejście do problemu pedofilii w kościele oraz określenie bp. Janiaka mianem męczennika sprawiły, że o biznesmenie z Torunia ponownie zrobiło się głośno w całym kraju.

Były poseł PO Michał Stasiński postanowił przypomnieć wideo, które nagrał na temat Ojca Dyrektora i zwiazanych z nim inwestycji. Film ten obejrzano już ponad 2 miliony razy a wielu komentujących twierdzi, że jego słowa obnażają prawdę na temat biznesmena z Torunia.

Opowiem państwu, jak zrobić biznes życia. Po pierwsze: wykopać dziurę i znaleźć w tej dziurze zimną wodę. Po drugie: znaleźć pieniądze, aby tę zimną wodę podgrzewać. I po trzecie: sprzedawać tę podgrzaną, ciepłą wodę i na tym zarabiać. Jak już tę zimną wodę znajdziemy, to dla niepoznaki nazwiemy ją geotermią. W Polsce jest tylko jeden biznesmen, który wpadł na tak szatański plan. Nazywa się Tadeusz Rydzyk.

– tak rozpoczął swoje nagranie Stasiński.
Sponsorowane

Mimo, że wideo trwa nieco ponad 1,5 minuty, to niektórym otwiera oczy. Stasiński tłumaczy absurd działań Rydzyka na podstawie “geotermii” z Torunia.

Ludzie zaczepiali mnie później na ulicy i pytali o to. Okazuje się, że wielu ludzi czyta, ale jeśli chodzi o czyste fakty, to dopiero coś takiego otwiera im oczy. Pokazuje przykład tego absurdu. Myślę, że jest to kropla drążąca skałę. Teraz z okazji 29. urodzin Radia Maryja znowu umieściłem na Twitterze ten filmik i znowu cieszy się on niezwykłą popularnością.

– powiedział były polityk PO w najnowszej rozmowie z NaTemat.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Szwajcaria nie zatwierdzi szczepionek przeciwko COVID-19 w obecnej formie. Dlaczego?

   Tragiczne zakończenie poszukiwań 16-latki. Jej ciało znaleziono zakopane w lesie