w

Matka z dzieckiem na rękach spadła z 8. piętra bloku w Warszawie

Bemowo, to właśnie na tym warszawskim osiedlu doszło do zatrważającej sytuacji – kobieta wypadła z okna wraz z dzieckiem. Doszło do tego w poniedziałek. Zarówno dorosła, jak i dziecko, trafili do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Lekarze robią wszystko co w ich mocy, aby uratować tę dwójkę.

Sponsorowane

Bemowo kobieta wypadła z okna z dzieckiem

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem, 27 marca. Kobieta z małym dzieckiem na rękach wypadła z okna z ósmego piętra jednego z bloków mieszczącego się przy ulicy Górczewskiej. Gazeta Wyborcza powołując się na świadków relacjonuje, że oboje upadli na pas zieleni, tuż obok betonowego chodnika. Być może to właśnie to nieco zamortyzowało upadek.

Jeden z naocznych świadków przekazał, że “kobieta przyjęła na siebie całą siłę uderzenia, starając się osłaniać niespełna roczne dziecko”. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie. Zarówno kobieta, jak i dziecko przezyli upadek, ale są w ciężkim stanie.

Kobieta z dzieckiem wypadła z 8 piętra.

Straszna tragedia na Bemowie! Kobieta z niespełna rocznym dzieckiem na rękach wyskoczyła z 8. piętra. Oboje przeżyli! W stanie ciężkim zostali przetransportowani do szpitali. Do zdarzenia doszło przy ulicy Górczewskiej, gdzie z relacji świadków wynika, że kobieta skoczyła z dzieckiem na rękach i upadła na krzaki oraz ziemię przed budynkiem. Na miejscu pracowali strażacy, dwie załogi ratownictwa medycznego. Aktualnie swoje czynności prowadzi policja oraz policyjni technicy. Nieznane są przyczyny ani okoliczności zdarzenia.AKTUALIZACJA: Mamy tragiczne informacje. 42-letnia matka dziecka zmarła w szpitalu. Lekarze wciąż walczą o życie dziecka. Wcześniej zostało wszczęte śledztwo o usiłowanie zabójstwa.

Posted by Miejski Reporter on Monday, March 27, 2023
Sponsorowane

Z uwagi na charakter zdarzenia nie komentujemy sprawy — przekazał w rozmowie z Faktem nadkom. Marta Sulowska, rzeczniczka Komendy Rejonowej Warszawa IV.

Niestety, póki co nie wiadomo, co takiego wydarzyło się w mieszkaniu w bloku, że finalnie kobieta z dzieckiem na rękach wypadła z ósmego piętra. Śledczy pod nadzorem prokuratury badają sprawę.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

30 komentarze

  1. Ludzie popełniają samobójstwa ze względu na sytuacje życiowe a jak i zarówno na duży stres z partii rządzących w wielkiej mierze to oni są winni ponieważ nie zapewniają bytu i opieki lekarskiej związanej ze stresem w danych sytuacjach życiowych obywateli danego kraju!!!!!po Pseudo pandemicznej sytuacji która nam zgotowali!!!!!!