w

Rozdzierający serce apel w sprawie Kamila. “Zwracamy się z błaganiem o pomoc”

W sieci pojawił się apel w sprawie Kamila z Częstochowy. Chodzi o zbiórkę internetową, której celem jest zebranie środków na dalsze leczenie chłopca. Fundacja Akademia Dobrych Pomysłów apeluje, aby przenieść 8-latka do innego szpitala. O co chodzi i skąd taki pomysł?

Sponsorowane

Zbiórka pieniędzy na leczenie 8-latka

Od kilku tygodni sprawą chłopca z Częstochowy żyje dosłownie cała Polska. 8-latek przeszedł przez prawdziwe piekło. Ojczym znęcał się nad nim od dłuższego czasu. Jednak to, co wyrządził chłopcu 29 marca, wprost nie mieści się w głowie. Mianowicie rzucił Kamila na rozżarzony piec, a następnie polewał wrzątkiem. Z licznymi oparzeniami biedaczek leżał przez kilka dni. Nawet własna matka nie udzieliła mu pomocy… Ból musiał być niewyobrażalny. Cała prawda wyszła na jaw dzięki biologicznemu ojcu, który przyjechał odwiedzić syna. Obecnie 8-latek utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej, aby oszczędzić mu cierpienia. Ma poparzoną jedną czwartą powierzchni ciała.

Serwis Goniec informuje, że otrzymał apel wysłane przez Akademię Dobrych Pomysłów. Fundacja prowadzi zbiórkę pieniędzy na leczenie Kamila. Wszystko w porozumieniu z jego tatą i siostrą. Warto wspomnieć, że zbiórka jest nadzorowana przez serwis pomagam.pl. Wszystkie zebrane środki trafią na pomoc dla 8-latka, ani jedna złotówka nie trafi do prywatnej kieszeni.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem pomocą Kamilkowi serwis Pomagam.pl objął tę zbiórkę dodatkowym nadzorem nad przekazaniem środków na wskazany w opisie cel. Wspierając tę zbiórkę masz pewność, że środki trafią na cele związane z rehabilitacją i leczeniem Kamilka. W razie wystąpienia jakichkolwiek okoliczności uniemożliwiających takie przekazanie środków, wszelkie wpłaty zostaną zwrócone darczyńcom.

Sponsorowane

Ważny apel w sprawie Kamila

Fundacja zwróciła się z prośbą do serwisu Goniec, o poruszenie kluczowej kwestii. Fundacja chciałaby, aby chłopiec został przeniesiony do innej placówki medycznej.

Nie krytykujemy i nie podważamy kompetencji, wiedzy, doświadczenia lekarzy, jednak śmiemy twierdzić, że Kamilek powinien jak najszybciej trafić do szpitala w Łęcznej pod opiekę prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że stan dziecka jest bardzo krytyczny i o transporcie decydują lekarze

Dlaczego chłopiec powinien zostać przeniesiony?

Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej jest najlepszym szpitalem, gdzie jest ogromne i najlepsze doświadczenie w leczeniu oparzeń dzieci. Apelujemy, aby ten chłopiec miał jak najlepszą opiekę, aby niósł być leczony przez najlepszych z najlepszych lekarzy. Zróbmy wszystko, aby to dziecko znalazło się jak najszybciej i profesora Strużyny w Łęcznej.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Szokujące odkrycie w domu zmarłego księdza. Duchowny myślał, że nikt się nie dowie

   Szpital przekazał nowe informacje o Kamilu. Lekarze musieli pilnie interweniować