w

Lewandowska w żałobie. Śmierć 32-latka spadła na nią jak grom z jasnego nieba

Instagram

Ania Lewandowska zamieściła w mediach społecznościowych smutny wpis. Chodzi dokładnie o czarno-białe zdjęcie zaprzyjaźnionego trenera, który odszedł w wieku zaledwie 32 lat.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Lewandowska razem ze swoją rodziną przebywa aktualnie w Hiszpanii, a dokładniej na Majorce. Beztroskie wakacje przerwała smutna wiadomość z Polski. Nie żyje trener personalny, Jacek Kramek. Ania spotykała się z nim wielokrotnie na wspólnych treningach. O śmierci młodego mężczyzny dowiedzieliśmy się z jego profilu na Instagramie. Miał dopiero 32 lata, całe życie przed sobą…

Nie żyje Jacek Kramek

Żegnamy cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku…(…) Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego cię zapamiętamy 🖤 – napisała współpracowniczka Jacka Kramka

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Także Ania Lewandowska zareagowała na tę wstrząsającą informację. Opublikowała na InstaStories wspólne zdjęcie z trenerem. W komentarzu napisała tylko wymowne trzy słowa “Jacku będziemy tęsknić”.

Instastory

Na oficjalnym profilu trenera wciąż spływa cała masa wyrazów współczucia i słów otuchy dla rodziny i najbliższych. Przyłączamy się do nich.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Napisane przez Maks Kurcz

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

      Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

      Brutalne zachowanie rodziny nad morzem! Jeden z mężczyzn nie miał żadnej litości