w

Brutalne zachowanie rodziny nad morzem! Jeden z mężczyzn nie miał żadnej litości

To miał być miły dzień spędzony spokojnie nad morzem. Jednak plażowicze stali się świadkami czegoś okrutnego. Pewna rodzina znęcała się nad bezbronnymi ptakami. Początkowo rzucali w nie puszkami z coca-colą. Ale na tym nie poprzestali. Późniejsze sceny były bardziej dramatyczne. Świadkowie z łzami w oczach wyznali, że jeden z mężczyzn w końcu wstał i zatłukł ranną mewę dziecięcą łopatką!

Sponsorowane

Drastyczne sceny na plaży pełnej dzieci

Do tego brutalnego incydentu doszło na kornwalijskiej plaży Porthgwidden Beach w St. Ives w Anglii, w miniony weekend. Wiele rodzin z dziećmi spędzało tam wolny czas. Wśród nich pojawiła się też rodzinka z piekła rodem. Najpierw rzucali w mewy puszkami z coca-colą. Dodamy tylko, że te ptaki te są w Wielkiej Brytanii pod ochroną. Jedna z mew została ranna.

Jednak to im nie wystarczyło… Według relacji świadka, który również przebywał na plaży, jeden z mężczyzn należących do grupki w pewnym momencie wstał i zaczął bić mewę dziecięcą łopatką. Bił ją tak długo, aż zabił. Wszystko to na oczach dzieci.

Właśnie byliśmy świadkami, jak rodzina rzucała puszkami koli w mewy. Jeden z ptaków został ciężko ranny. Później, jakby to nie było wystarczająco złe, jeden z mężczyzn pobił go na śmierć dziecięcą łopatką przed wszystkimi naszymi dziećmi i całą plażą pełną rodzin – relacjonowała kobieta, która widziała te wydarzenia na własne oczy. Jej wypowiedź przytacza serwis Daily Mail

Sponsorowane
Pixabay

Na miejsce wezwano policję

Funkcjonariusze przyjechali na plażę na wezwanie plażowiczów. Jednak zanim dotarli, rodzinka zdążyła już zabrać część swoich rzeczy i zniknąć. Pozostawili po sobie śmieci, ręczniki i krem do opalania. Zanim poszli, zaatakowali jeszcze słownie osoby, które wcześniej zwracały im uwagę.

Po całej tej sytuacji, jeden z plażowiczów podszedł i zabrał martwe zwierzę, by dzieci nie musiały oglądać tak drastycznych scen. Widać było, że są zdezorientowane i zrozpaczone. Jednemu ze świadków udało się też sfotografować sprawców całego zdarzenia. Są poszukiwani przez policję.

To było okropne. W całym swoim życiu nigdy nie byłem świadkiem tego rodzaju przemocy wobec zwierzęcia – podkreśla cytowana przez “Daily Mail” jedna z osób, która była tego dnia na plaży

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

26 komentarze

  1. Ci co na to patrzyli bezmala tacy sami jak Ci co znęcali się nad ptakami w tym wszystkim szkoda tylko dzieci bo mogą z nich wyrosnąć tacy sami zwyrodnialcy jak ich rodzice oby nie

  2. Jak widać skrajny debilizm rozszerza się równie szybko jak COVID. Jednym słowem, ciemięż ycieli zwierząt i oprawców nie sieją a rodzą się sami. Smutne to lecz prawdziwe.

  3. I bardzo dobrze. Te jebane mewy atakuja doroslych i dzieci. Mojego starszego syna wlasnie na tej plazy zaatakowaly jak jadl rybe z frytkami . Byl tak nimi otoczony ,ze nie bylo go widac . Gdyby ludzie mi nie pomogly to by go zadziobaly . I nie raz w innych miejscach idac miastem tez atakuja i wyrywaja jedzenie z rak . One sa jak jebane sepy.

  4. A potem się dziwią że dużo agresji jest w dzieciakach jak się na oglądają jak tatuś na jego oczach ptaka zabiją to oczym my tu mówimy za takie coś to powinien stracić prawa rodzicielskie bo taki człowiek nie nadaje się być ojcem jak dla mnie to 5lat powinien dostać za zabicie ptaka ale Ziobro mu tyle nie da niestety