w

14-latek zgwałcił 5-latkę? Dziewczynka wróciła do domu naga i zapłakana

Nastolatek zgwałcił kilkulatkę? O tym szokującym zdarzeniu poinformowali mieszkańcy Szprotawy, w województwie lubuskim. 14-latek dokonujący gwałtu na 5-latce miał zostać zatrzymany przez innego chłopca. Ze względu na dobro dziecka, policja nie podaje w tej sprawie żadnych informacji. Jednak prokuratura potwierdziła zatrzymanie osoby nieletniej.

Sponsorowane

W mediach społecznościowych 18 lipca, w niedzielę, późnym popołudniem, pojawiły się pierwsze informacje. Mieszkańców Szprotawy zaniepokoiła duża liczba radiowozów jadących na sygnałach.

Czy ktoś wie. co się dzieje. Kogoś szukają?

Twitter

Później jeden z mieszkańców napisał:

Sponsorowane

W Szprotawie zostało zgwałcone 5-letnie dziecko. Sprawca nie został jeszcze złapany

W nocy pojawiły się kolejne doniesienia. O wszystkim informowali mieszkańcy małego miasta. Sprawca ma mieć 14 lat, został zatrzymany w Sowinach. Co ciekawe, zatrzymała go inna młoda osoba, która wiedziała o poszukiwaniach. Następnie nieletniego przejęli żagańscy policjanci.

O tym, że 14-latek miał zgwałcić 5-letnią dziewczynkę poinformował także lokalny portal, News Lubuski. Według nieoficjalnych źródeł, skrzywdzona dziewczynka wróciła do domu naga i zapłakana. Powiadomiono policję, która rozpoczęła poszukiwania sprawcy. Podobno kamery monitoringu miały zarejestrować 14-latka. Nagrania przekazano policji.

Sierżant Arkadiusz Szlachetko z biura prasowego żagańskiej policji tylko tak skomentował sprawę:

Ze względu na dobro dziecka nie udzielamy w tej sprawie żadnych informacji

Sponsorowane

Twitter

Czym właściwie jest pedofilia?

Jest to nic innego, jak utrwalona bądź dominująca skłonność do aktywności seksualnej z dziećmi przed okresem dojrzewania. Definicja zakłada, że sprawca ma co najmniej 16 lat i jest starszy od swojej ofiary o minimum 5 lat. Co ważne, nie musi wcale dojść do aktu seksualnego z dzieckiem, by daną osobę zaklasyfikować, jako pedofila. Wystarczy, stale występująca fantazja na ten temat i sięganie po pornografię dziecięcą.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Lewandowska w żałobie. Śmierć 32-latka spadła na nią jak grom z jasnego nieba

   Prostytutka powiedziała, że za 200 zł zrobi wszystko. Tego się nie spodziewała