w

5-osobowa rodzina zginęła w wypadku. Ich auto zmiażdżyły dwie wielkie ciężarówki

Ten tragiczny wypadek został zarejestrowany przez kamery monitoringu miejskiego. Niestety w jego wyniku zginęła pięcioosobowa rodzina. Ich auto zostało dosłownie zgniecione przez dwie ciężarówki.

Sponsorowane

Rodzicie i trzy córeczki nie mieli szans

Do tego tragicznego wypadku doszło w miejscowości Santa Maria do Para na północy Brazylii. Rodzice i trójka dzieci – 14-latka i dwie kilkuletnie dziewczynki – jechali samochodem osobowym. W pewnym momencie ich auto znalazło się za ciężarówką przewożącą cement. Tuż za nimi jechał kolejne auto ciężarowe. Nagle dwa ogromne samochody dosłownie zmiażdżyły osobówkę. Nikt z rodziny nie miał szans na przeżycie.

Jak doszło do wypadku?

Miejscowa policja natychmiast rozpoczęła śledztwo. Z ich ustaleń wynika, że najpierw jadąca z przodu ciężarówka, by ominąć nierówności na drodze. Z kolei kierowca z tyłu nie zauważył, że auta przed nim zwalniają. W konsekwencji staranował auto z 5-osobową rodziną. Wszyscy zginęli na miejscu.

Sponsorowane

Kierowca ciężarówki jadącej z tyłu został zatrzymany. Jednak wciąż nie wiadomo, czy usłyszy zarzuty, a jeśli jak to jakie.

Kochani, bądźmy uważni na drodze. Nie śmieszmy się i jeźdźmy bezpiecznie. W wypadkach samochodowych co roku ginie bardzo wiele osób. Tych śmierci prawdopodobnie można by uniknąć.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Była tak otyła, że potrzebowała maski tlenowej. Teraz schudła 100 kilogramów

   Niezaszczepieni będą płacić za leczenie COVID-19? Pojawił się taki pomysł