w

42 worki z rozczłonkowanymi ludzkimi szczątkami. Szokujące odkrycie pod podłogą klubu

Nikt nie spodziewał się tak makabrycznego odkrycia. W Tenango del Valle w Meksyku pod podłogą klubu tanecznego znaleziono poćwiartowane, ludzkie zwłoki. Nie należały do jednej osoby. Było ich zbyt wiele… Szczątki spakowane były w 42 worki. Policja informuje, że za śmiercią ofiar stoi kartel narkotykowy.

Sponsorowane

Więcej informacji w sprawie osób zabitych udzielił sekretarz stanu do spraw obrony, Luis Crecencio Sandoval. Mianowicie zabici to ofiary jednego z karteli narkotykowych.

Twitter

Sprawka kartelu

Skąd policja wiedziała, gdzie szukać? W czasie przesłuchania czterech zatrzymanych członków kartelu Jalisco – New Generation, na jaw wypłynęły informacje o lokalizacji zwłok. Kartel ten uważany jest za jedną z najbardziej niebezpiecznych organizacji w kraju. Mężczyźni schwytani zostali 10 stycznia. Mowa o 29-latku o pseudonimie El Pozolero lub 666 – prawdopodobnie to lider grupy, 22-letnim Carlosie Karim, 19-letnim Jessym Antonym Salvador i 40-letnim Jorge Alfredo.

Sponsorowane

Twitter

Zatrzymani zdradzili policji cztery lokalizacje, w których wcześniej działał kartel. To właśnie w jednej z nich – w klubie tanecznym, funkcjonariusze odnaleźli 42 worki z ludzkimi szczątkami, pod betonową podłogą. Znajdowały się w nich również damskie i męskie buty oraz ubrania. Lokalne media donoszą, że ciała były rozczłonkowane, miały odcięte głowy i kończyny.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

6 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Agnieszka Kotońska jest już babcią. 45-latka z “Gogglebox” ma figurę jak nastolatka!

    Ma 20 lat i nie ma pracy. Szuka mężczyzny, który będzie jej “sponsorem”