w

Agnieszka Kotońska jest już babcią. 45-latka z “Gogglebox” ma figurę jak nastolatka!

Agnieszka Kotońska ma ponad 45 lat, męża, syna i jest już babcią. Znana jest szerokiemu gronu Polaków za sprawą popularnego programu “Gogglebox. Przed telewizorem”, emitowanego przez stację TTV. Jej pierwszy debiut w telewizji miał miejsce w 2015 roku. Od tego czasu Aga przeszła sporą metamorfozę. Porównując zdjęcia z początku programu, a z teraz, aż trudno uwierzyć, że tak się zmieniła.

Sponsorowane

Ulubienica widzów

Na czym polega program “Gogglebox. Przed telewizorem”? Mianowicie jego uczestnicy zasiadają wygodnie przed telewizory i oglądają popularne programy i seriale emitowane w telewizji. Widzowie zaś śledzą ich reakcje, komentarze i słuchają, o czym rozmawiają. Agnieszka Kotońska występuje w “Gogglebox” wraz z rodziną. Mowa o mężu Arturze, oraz o dorosłym już synu, Dajanie. Wszyscy pochodzą z Chodzieży w województwie wielkopolskim. Małżeństwo w młodym wieku zostało rodzicami. Agnieszka nie miała nawet skończonych 16 lat, gdy na świecie pojawił się synek. Ślub wzięli zaś w 1995 roku. Okazuje się, że nie było to wcale nastoletnie zauroczenie, bowiem stanowią szczęśliwą parę aż do dziś.

Agnieszka Kotońska babcią – wygląda raczej na siostrę 😉

Patrząc na Andrzeja Kotońskiego na przestrzeni mijających lat nie widać, aby zaszła u niego jakaś drastyczna metamorfoza. Ale tego samego nie można powiedzieć o jego żonie. 45-latka zmieniła się nie do poznania. Zaczęła bowiem regularnie ćwiczyć, do tego dołączyła zdrową dietę. Dzięki temu schudła aż 40 kilogramów. Dziś może pochwalić się zgrabną sylwetką.

Sponsorowane

To nie jedyne zmiany, które wdrożyła kobieta. Wymieniła również swoją garderobę i zmieniła całkowicie styl ubierania się. Do tego zadbała o nową fryzurę. Włosy to zdecydowany atut 45-latki. Postawiła na bardziej naturalny kolor, a do tego zaczęła delikatniej się malować. To wsyztsko zadziałało na zdecydowany plus.

Fani są zachwyceni i czerpią od niej motywację

Na Instagramie uzbierała ponad 300 tysięcy obserwatorów. Ludzie ją uwielbiają. Stała się dla wielu wzorem do naśladowania, a do tego codzienną motywacją i inspiracją. Wystarczy chcieć, aby zmienić siebie i swoje życie. Śmiało można powiedzieć, że Kotońska stała się influencerką. Przeglądając jej profil można natknąć się na liczne zdjęcia, na których w całej okazałości widać sylwetkę Agnieszki. Bez wątpienia ciężka praca popłaciła.

“O jak dobrze, że poszła pani w stronę naturalną i subtelniejszą. 10 lat młodziej!”

“Jejku, jest pani taka piękna”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

19 komentarze