w

Zbiorowy gwałt. Jednym z napastników okazał się 20-letni syn ofiary

W jednym z gospodarstw na terenie Ostrowa Mazowieckiego doszło do gwałtu. Podejrzani o ten haniebny czyn są dwaj mężczyźni w wieku 20 i 58 lat. Związali oni pokrzywdzoną, a następnie dopuścili się wykorzystania seksualnego. Na ten moment przebywają w areszcie. Najbardziej szokującą informacją w tej sprawie zdaje się być fakt, że jednym z domniemanych gwałcicieli jest syn ofiary. Póki co pozostanie za kratami na okres trzech miesięcy. Natomiast drugi z złożył zażalenie na decyzję sądu i… wyszedł na wolność.

Sponsorowane

Zgwałcił własną matkę?!

Do zdarzenia doszło 3 lipca bieżącego roku, w Ostrowie Mazowieckim. Policja otrzymała zgłoszenie, że w jednym z powiatów doszło do gwałtu na kobiecie. Według informacji dziennikarzy policję powiadomił “partner poszkodowanej, z którym ta wcześniej piła alkohol”. Mężczyzna w pewnym momencie zasnął. Kiedy się ocknął okazało się, że partnerka została napadnięta i zgwałcona przez dwóch sprawców. Weszli do domu, zaciągnęli kobietę do stodoły i tam związali sznurem, po czym dopuścili się wykorzystania seksualnego. Pokrzywdzona rozpoznała co najmniej jednego ze sprawców, to jej 20-letni syn.

Twitter

Szybko doszło do zatrzymania napastników

Sponsorowane

Funkcjonariuszom policji szybko udało się zatrzymać starszego z mężczyzn. Z kolei syn ofiary uciekł. Po krótkim czasie również on trafił w ręce policjantów. “Pokrzywdzoną przewieziono na badania lekarskie, odnotowano m.in. że miała świeże otarcia na nadgarstkach, co wskazuje na wiązanie sznurkiem. Poszkodowana, jak i jej partner, byli pod znacznym wpływem alkoholu: oboje mieli w organizmie blisko 3 promile. Starszy z podejrzanych miał około 1,6 promila alkoholu w organizmie, młodszy był trzeźwy” – podaje portal eostroleka.pl.

Zatrzymani to 58-letni Mirosław T. i 20-letni Przemysław U. Obaj zgodnie z decyzją sądu mieli spędzić w więzieniu trzy miesiące. Jednak 58-latek odwołał się od decyzji sądu i wyszedł na wolność za poręczenie finansowe w wysokości 10 tys. zł. Jaka kara grozi przestępcą seksualnym? Mowa o pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Policjantka poluje na kierowców na środku jezdni w Łodzi. Bezlitosne komentarze

   Koniec poszukiwań 11-latki z Sosnowca. Wiktorię znaleziono w innym województwie