w

Policjantka poluje na kierowców na środku jezdni w Łodzi. Bezlitosne komentarze

Nietypowa kontrola prędkości w Łodzi. Na YouTubie na kanale “Stop Cham” ukazało się nagranie jednego z kierowców. Tym razem nie dotyczyło ono jednak innego kierowcy, lecz policjantki, która mierzyła prędkość jadących pojazdów stojąc na środku jezdni. Nic dziwnego, że filmik wywołał lawinę komentarzy.

Sponsorowane

Kontrola prędkości w Łodzi

Na kanale “Stop Cham” w serwisie YouTube pojawiło się nietypowe nagranie. Do sytuacji doszło w miniony wtorek, 1 sierpnia, w Łodzi, a dokładniej na ulicy Zygmunta Waltera Janke przy Maratońskiej. Policjantka mierzyła prędkość kierowców stojąc na środku jezdni…

Kontrola prędkości w Łodzi. Pani policjant ma za nic przepisy i bezpieczeństwo. Postanawia mierzyć prędkość kierowców stojąc na jezdni. Bo przecież kilkaset metrów przed nią stoi najprawdopodobniej zepsuta ciężarówka. Pani policjantka stwierdziła że ona ma kamizelkę i robi czynności i może stać na środku pasa ruchu. Grzecznie tylko napomknąłem że to trochę mało bezpieczne i lepiej żeby stanęła na chodniku ale ona chyba nadal prowadziła czynności na środku pasa ruchu.

Nagranie podbija sieć

Sponsorowane

Internauci chętnie komentują nagranie, które pojawiło się na YouTubie. Większość osób jest zdania, że zachowanie policjantki z Łodzi nie było bezpieczne.

“Trzeba wysłać to nagranie na komisariat, w którym pracuje. Komendant powinien zobaczyć ten film”

“To się nazywa poświęcenie w pracy 😂”

“Zawierzyć swoje życie kamizelce odblaskowej. Genialne”

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Roczna dziewczynka zamknięta w nagrzanym aucie na 8 godz. Nikt nie słyszał jej krzyku

   Zbiorowy gwałt. Jednym z napastników okazał się 20-letni syn ofiary