w

18-latek dostał cios prosto w serce. Wykrwawiał się na chodniku w biały dzień

Nastolatek raniony ostrym narzędziem prosto w serce. Ten horror rozegrał się w Kleczewie, pod Koninem, w województwie wielkopolskim. Mimo reanimacji, chłopaka nie udało się uratować. Sprawę bada prokuratura. Na ten moment wiadomo, że udało się zatrzymać jedną osobę.

Sponsorowane

Umierał na chodniku

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło najprawdopodobniej w czwartek, między godziną 6 a 7 rano. Na ulicy Konwaliowej w Kleczewie znaleziono rannego 18-latka. Podjęto akcję ratunkową. Niestety, życia nastolatka nie udało się uratować.

Na temat sprawy wypowiedziała się zastępca Prokuratora Rejonowego w Koninie, prok. Dorota Klasińska w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Zdradziła, że wszczęto już postępowanie, które jest prowadzone pod kątem zabójstwa.

Jak doszło do tego zdarzenia nie wiemy, bo nie było świadków – zaznaczyła

Sponsorowane
Twitter

Chłopaka raniono noże lub innym ostrym przedmiotem

Prokurator dodała, że 18-latek został raniony nożem lub innym narzędziem wbitym prosto w serce. Wczoraj przez większość dnia prowadzono na miejscu czynności związane z wyjaśnieniem sprawy. Na dzisiaj zaplanowano przeprowadzenie sekcji zwłok. Pozwoli ona dokładnie ustalić, co stało się z nastolatkiem przed śmiercią.

Prokurator rejonowa w Koninie wypowiedziała się za to w rozmowie z portalem lm.pl. Zdradziła, że udało się zabezpieczyć narzędzie, którym ofiara została zaatakowana:

Prawdopodobnie mężczyzna zginął od jednego ciosu

“Tragiczna w skutkach bójka”

Oficer prasowy policji w Koninie mł. asp. Sebastian Wiśniewski przekazał, że w związku ze sprawą zatrzymano już 18-letniego mężczyznę, który razem z ofiarą i 18-letnią dziewczyną, przebywał wcześniej w jednym z mieszkań na terenie Kleczewa. Ta sama informacja została wcześniej potwierdzona przez rzecznika wielkopolskiej policji, Andrzeja Borowiaka:

Sponsorowane

W serwisie lm.pl możemy przeczytać, że: “O tym co się wydarzyło na nowym kleczewskim osiedlu niewiele wiadomo. Najprawdopodobniej 18-latek pokłócił się ze swoim rówieśnikiem, co doprowadziło do tragicznej w skutkach bójki”

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Wyrzucił z auta reklamówkę. Jadąca za nim kobieta dostrzegła, że ta się porusza

   Zapytał żonę, ilu miała przed nim partnerów. Odpowiedź zmiotła go z planszy