w

17-nastolatka znaleziona martwa w wannie. “Zabezpieczyliśmy ślady i dowody”

17-nastolatka martwa w wannie. W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło w Lęborku do tragicznych w skutkach wydarzeń. Wiele wskazuje na to, że jej śmierć nastąpiła w wyniku porażenia prądem. Policja zabezpieczyła już wszystkie ślady oraz dowody.

Sponsorowane

17-latka martwa w wannie

Do tych tragicznych wydarzeń doszło w Lęborku w nocy z niedzieli na poniedziałek. 17-letnią dziewczynę znaleziono martwą w wannie około 1 w nocy. Policjanci oraz prokuratura długo pracowali na miejscu. Wszystko wskazuje na to, że nastolatka korzystała w czasie kąpieli z telefonu podłączonego do prądu. Musiał wpaść do wody.

W rozmowie z portalem Fakt asp. Marta Szałkowska, rzeczniczka policji w Lęborku, powiedziała:

Około godziny 1 w nocy otrzymaliśmy zgłoszenie o zgonie 17-latki, do zdarzenia doszło w domu w Lęborku. Ciało kobiety było w wannie. Był tam też telefon podłączony do prądu. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci tej kobiety doszło najprawdopodobniej w wyniku porażenia prądem. Ciało zostało przewiezione do prosektorium do badań sekcyjnych. My zabezpieczyliśmy ślady i dowody i teraz pod nadzorem prokuratora szczegółowo wyjaśniamy okoliczności tej tragedii

Sponsorowane

Z prądem nie ma żartów!

Pamiętajmy, że z urządzeniami elektrycznymi i wodą nie ma żartów. Nidy nie powinniśmy korzystać z nich w czasie kąpieli. Takie zachowanie może mieć tragiczne konsekwencje.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Policjant brutalnie zatrzymał kobietę w Głogowie. Protestowała przeciw obostrzeniom

   Przerażona 4-latka w masce tlenowej. Niepokojące zdjęcie obiegło sieć