w

Pamiętasz słynnego Kena? Przeszedł 100 operacji, by tym razem stać się Barbie

Żywy Ken zamienił się w żywą Barnie. To nie żart. Mowa o mającym 37 lat Rodrigo Alves, które ma za sobą wiele operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Na początku jego największym marzeniem było wyglądać jak Ken. Kiedy jednak już je osiągnął, zapragnął wyglądać jak Barbie. Mężczyzna nie widział przeszkód, aby je zrealizować. Tak więc zaczęła się kolejna przemiana, która zdaje się że powoli zaczyna dobiegać końca.

Sponsorowane

Żywy Ken

Rodrigo zyskał sławę za sprawą licznych operacji plastycznych. Miały one pomóc mężczyźnie w upodobnieniu się do lalki. Przez dłuższy czas nazywany był żywym Kenem, jednak to się zmieniło w 2020 roku. Właśnie wtedy przeszedł operację korekty płci. Od tego momentu stał się kobietę. Dzisiaj znany jest jako Jessica Alves.

Żywa Barbie

Z całą pewnością obecnie można powiedzieć, że o wiele bardziej przypomina lalkę Barbie, aniżeli Kena. Jessica przeszła ponad 100 zabiegów medycyny estetycznej, odkąd zmieniła płeć dwa lata temu. Na to, aby wyglądać jak kobieta żywa Barbie wydała 1,4 miliona dolarów. Kwota ta pozwoliła po raz drugi zmienić swój wygląd nie do poznania.

Sponsorowane

Operacje w ciągu ostatniego roku

Żywa Barbie w ciągu ostatniego roku przeszła kilka operacji plastycznych w klinice w Bangkoku. Mowa o liftingu twarzy, a także operacji, która zmieniła kształt głowy 37-latki. Lekarze zajęli się również zmianą głosu, aby miał wyższe tony. Wcześniej kobieta nie była z niego zadowolona.

Mój obecny głos jest bardzo mylący. Nie jest to głos męski, ale też nie jest to głos kobiecy, co powoduje, że ludzie są bardzo zdezorientowani przez telefon, ponieważ nie wiedzą, czy rozmawiają z mężczyzną, czy z kobietą – mówiła Jessica niespełna rok temu.

Jessica przyznaje, że odkąd stała się kobietą czuje się, jakby się na nowo narodziła. 37-latka często zapraszana jest do różnych programów, gazet czy radia, aby udzieliła wywiadów. Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się kolejnymi zmianami w swoim wyglądzie. A Ty, co sądzisz o tej przemianie?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Jak wybrać modne i wygodne klapki na lato?

   Brali udział w śmiertelnym pobiciu 16-letniego Eryka. Już są na wolności