w

Pamiętasz żywego Kena? Właśnie przeszedł metamorfozę i wygląda jak żywa Barbie!

Rodrigo Alves jest Brazylijczykiem. Jego największym, życiowym marzeniem było wyglądać jak Ken – chłopak Barbie. Udało mu się zrealizować to pragnienie. Przeszedł ponad sto operacji, by upodobnić się do męskiej wersji lalki. Jednak gdy dopiął swego, cały czas czuł niedosyt. Jak to się mawia, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Gdy już stał się Kenem, zapragnął być… Barbie. To marzenie również udało się spełni, dzięki medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Rodrigo stał się Jessicą. Czy faktycznie wygląda jak Barbie?

Sponsorowane

Ken stał się Barbie

Rodrigo urodził się 38 lat temu w Brazylii. Jak przyznaje, mimo, że przyszedł na świat jako chłopiec, w głębi czuł, że jest dziewczynką. Miłość do lalek Barbie i Kena zaszczepił w nim dziadek, który nie tylko kupował zabawki, ale też pozwalał wnukowi przebierać się w sukienki, kiedy spędzał z nim czas. W wieku nastoletnim u Rodrigo wykryto zaburzenia hormonalne, w skutek których znacznie powiększył się biust nastolatka. Był obiektem kpin i żartów ze strony rówieśników.

Mając 19 lat wyjechał do Londynu i zaczął studia w London College of Communication. Niedługo potem odbył się pierwszy zabieg. Potem kolejny i kolejny, aż uzbierało się ich 150. Chłopak odziedziczył spory spadek po dziadkach, dlatego nie musiał się martwić, jak opłaci operacje.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

41 komentarze