w

Ten uroczy chłopiec przeszedł ponad 1000 operacji plastycznych! Dziś mówią o nim: “żywy Ken”

Ten mały chłopiec marzył o pierwszej operacji już w wieku 14 lat. Dziś ma 40 lat i od tego czasu przeszedł ponad 1000 różnego rodzaju zabiegów upiększających. Czy naprawdę wygląda lepiej?

Sponsorowane

Przeszedł ponad 1000 operacji

Justin Jedlica dzięki swojemu zamiłowaniu do operacji i zabiegów upiększających zyskał miano “żywego Kena”. Czy faktycznie wygląda podobnie do kultowej zabawki? Nie wszyscy tak uważają.

Kiedy Justin miał 14 lat, marzył o pierwszej operacji. Swoje pragnienia zrealizował po skończeniu 18-stki. Zoperował sobie nos. Od tej pory regularnie poddawał się różnego rodzaju zabiegom mającym upiększyć jego wygląd. Dziś ma już 40 lat i ponad 1000 zabiegów za sobą. Wydał na nie już więcej niż milion dolarów!

W czasie licznych wywiadów w mediach Justin nie ukrywa, że w kwestii operacji i zabiegów nie brakuje mu odwagi i kreatywności. W jednej z telewizji śniadaniowych wyznał, że był pierwszą osobą na całym świecie, która wszczepiła sobie 3-częsciowe implanty barkowe, a także 4-częsciowe implanty pleców. To jeszcze nie wszystko! Żywy Ken ma także 8-częściowe implanty nogi. W dodatku sam zaprojektował sobie jeden z implantów.

Sponsorowane

“Jestem prekursorem”

Kiedy w czasie jednego z wywiadów zasugerowano mu, że być może jest uzależniony od medycyny estetycznej, Justin natychmiast zaprzeczył. Uważa siebie po prostu za pioniera.

Dla mnie to stało się poszukiwaniem siebie. Jestem artystą, a operacje to wyraz tego, co uważam za piękne — niekoniecznie tego, co kultura zachodnia podyktowała jako piękno

Justin zdradza też, że niektórzy lekarze sami do niego dzwonią z propozycją operacji. Wszystko dlatego, że wykonanie takiego zabiegu żywemu Kenowi jest ogromną reklamą. Odniósł się też do tego, jak odbierają go ludzie. Wie, że nie wszystkim podoba się jego wygląd, ale on sam jest z niego zadowolony i szczęśliwy.


Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Już dziś uderzy w Ziemię! Jej skutki możemy odczuć wszyscy

   Mama nie przeżyła porodu. Z sali położna wyniosła tylko noworodka