w

Rodzina Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek już niedługo się powiększy!

Ostatnimi czasy życie tej dwójki było dość burzliwe. Nieustające kłótnie i oskarżenia publiczne zdały się nie mieć końca. Wszystko zaczęło się od wyjazdu Macieja z Kasią do Izraela. Od tego czasu plotki narastają. Jednak widać w ciemnym tunelu małe światełko. Bowiem bliska rodzinie osoba zdradziła, że Smaszcz i Kurzajewski już niedługo doczekają się pierwszego wnuka.

Sponsorowane

Para była małżeństwem przez ponad 20 lat. W trakcie trwania związku doczekali się dwójki synów. Jeden z nich to 25-letni Franciszek, z kolei drugi to 16-letni Julian. Chłopcy raczej wolą pozostać w cieniu fleszy, aniżeli się z niego wynurzać. Szanują swoje życie prywatne i nie dzielą się nim tak otwarcie w mediach społecznościowych, jak robią to ich rodzice.

Instagram

Kim jest Franciszek Kurzajewski?

Syn byłej pary urodził się w 1997 roku. Aktualnie ma 25 lat i dobre wykształcenie. Studiował na prestiżowej uczelni w Izraelu. Jak mówiła sama Paulina: “skończył trudne studia z wybitnym wynikiem, zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie pięć języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją”. Kobieta niejednokrotnie podkreślała na Instagramie, że jest z niego dumna.

Sponsorowane

Instagram

Codzienne poranki z moim synem Franciszkiem to uczta dla serca i duszy. Rozmowy o życiu, codzienności, przyszłości, pracy, projektach, problemach i sukcesach. No i jak go nie KOCHAĆ?

Chłopak nie jest już singlem. Okazuje się, że we wrześniu 2021 roku wziął ślub z piękną Włoszką, Laurą Esmeraldą Vaccari. Serwis Plejada donosi, że chłopak chcąc odciąć się od medialnego szumu wokół rodziców, miał zmienić nazwisko na Vaccari. Prawdopodobne jest również, że po prostu chciał ułatwić sobie życie, ponieważ na co dzień mieszka we Włoszech wraz z Laurą.

Instagram

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski będą mieli wnuka?

Super Express poinformował, że bliska rodzinie osoba przekazała, że Franciszek spodziewa się dziecka. Mowa o córeczce!

Franciszek niedługo zostanie tatą. Nowa pociecha w rodzinie Kurzajewskich pojawi się już za chwilę. Paulina jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Tym bardziej że jej pierworodny syn będzie miał dziewczynkę, a ona zawsze marzyła o wnuczce, którą będzie mogła kochać i rozpieszczać – powiedziało źródło, którego dane chronione są przez gazetę.

Instagram
Sponsorowane

Informacji tej nie udało się potwierdzić u głównych zainteresowanych – mowa o przyszłych dziadkach. Kurzajewski odmówił rozmowy na ten temat, jak przyznał “również na prośbę syna”. Z kolei Paulina Smaszcz odparła “Za wcześnie, żeby o tym mówić publicznie”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

19 komentarze

  1. Co Was to obchodzi….to jest ich życie i niech żyją jak chcą…śmieszy mnie wypowiadanie ludzi ,którzy!!! no przecież są idealni🤦🤦patrzcie na swoje bagna a nie na innych…życie swoim życiem i nie oceniajcie…🤦