w

Robert Lewandowski nosi zegarek za ponad pół miliona złotych. Podoba Wam się?

Państwo Lewandowscy pochodzą z rodzin, w których nie przelewało się, dlatego znają wartość pieniądza i nie należą do najbardziej rozrzutnych. Jednak, jak w przypadku każdej pary, od czasu do czasu pozwalają sobie na zakup jakiegoś gadżetu. Właśnie taki został zauważony na nadgarstku Roberta. Na profilu The Guide Watches na Instagramie możemy zobaczyć post o takiej treści:

Sponsorowane

Aktualnie najlepszy gracz na świecie, Robert Lewandowski w drodze na finał turnieju Ligi Mistrzów ze swoim klubem @fcbayern. Nosi Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar z czarną ceramiką, łupkowo-szarą tarczą z wzorem “Grande Tapisserie” i białym złotem naniesionym na wskazówki zegarka. Cena rynkowa zegarka wynosi około 145 000,00 dolarów.

Z posta dowiadujemy się, że piłkarz korzysta z marki Audemars Piguet i zegarka Royal Oak Perpetual Calendar, który w przeliczeniu na polską walutę kosztowałby ponad 500 tys. złotych.

Wszystko wskazuje na to, że Robert Lewandowski ceni sobie luksusowe zegarki, bo nie jest to pierwszy gadżet tego typu, z którym go “przyłapano”.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Putin: zarejestrowaliśmy pierwszą szczepionkę na koronawirusa

   Zagubiony pies odnalazł swoją właścicielkę. Tej radości nie można było opanować!