w

Zagubiony pies odnalazł swoją właścicielkę. Tej radości nie można było opanować!

Lyn Crawford pracuje w schronisku dla zwierząt Jackson Friends w Mississippi. Niedawno była świadkiem niezapomnianego spotkania zagubionego psa i jego właścicielki.

Sponsorowane

Grupa ratownicza, do której należy Lyn, zwykle w schronisku umieszcza psy, które będą przeznaczone do adopcji. Jednak pewnego dnia Lyn odebrała telefon z bardzo nietypową prośbą. Kobieta o imieniu Joyce zwróciła się o pomoc w odnalezieniu psa, który uciekł z jej podwórka. Minęły miesiące odkąd Joyce straciła Daisy, a kontakt ze schroniskiem był ostatnią deską ratunku.

Jackson Friends of the Animal Shelter

Joyce wysłała Lyn zdjęcie Daisy z nadzieją, że w być może w tym schronisku znajduje się pies, którego szuka. Niestety, żaden z pracowników nie kojarzył takiego zwierzaka…

Szczęśliwe zakończenie

Sponsorowane

Pewnego dnia jeden ze zwierzaków został wyprowadzony na sesję zdjęciową, która miała pomóc w adopcji psiaka. Okazało się, że pracowniczka schroniska zauważyła jakieś podobieństwo do Daisy, jednak nawet po konsultacjach z resztą zespołu nie mogli tego stwierdzić w 100%. Pies wyglądał na bardzo przestraszonego i zdezorientowanego co nie pasowało do Diasy i zdjęć, które mieli od Joyce. Postanowili wezwać Joyce aby sama mogła zidentyfikować zwierzaka.

Kiedy Joyce pojawiła się w drzwiach schroniska, suczka od razu na nią wskoczyła i pokazywała jak bardzo się cieszy. Pracownicy schroniska nagrali ten moment dlatego razem możemy zobaczyć radość tego psiaka!

Want to see our favorite kind of fireworks? They are called the “dog missing for over two weeks reunited with owner at the City of Jackson Animal Shelter fireworks celebration”. Take a look at the video and enjoy the sheer delight and love between family members reunited. Happy and safe Fourth of July to everyone!!

Posted by Jackson Friends of the Animal Shelter on Tuesday, July 3, 2018

To z pewnością była Daisy 😉 Joyce wychodząc powiedziała pracownikom schroniska, że to, co robią, naprawdę ma znaczenie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Robert Lewandowski nosi zegarek za ponad pół miliona złotych. Podoba Wam się?

   Już dziś noc spadających gwiazd. Kiedy obserwować i jak fotografować Perseidy?