w

Magda Gessler bez stanika! O tym zdjęciu mówią już wszyscy!

Magda Gessler, popularna na całą Polskę restauratorka, a także prowadząca program na kanale TVN, Kuchenne rewolucje. To dzięki drugiemu mężowi, Piotrowi Gesslerowi, z którym ma córkę Larę, zawitała w świecie kulinarnym.

Sponsorowane
Instagram

Popularność Magdy Gessler

68-latka jest autorytetem jeśli chodzi o kuchnię i gotowanie. Wielu kucharzy czerpie z jej wiedzy i doświadczenia. Ale tylko nielicznych spotyka zaszczyt, by pracować w jej restauracjach rozsianych po całej Polsce.

Instagram

Sponsorowane

Magda Gessler należy do celebrytów, którzy lubią dzielić się z fanami zdjęciami, czy też filmikami nie tylko z życia zawodowego, ale również prywatnego. Na swoim profilu na Instagramie zebrała bowiem ponad milion obserwujących. W ostatnim czasie zaskoczyła swoich fanów dość odważnym, jak na nią zdjęciem. Otóż Gessler pozuje na nim bez stanika! Skąd pomysł właśnie na taką fotografię?

Instagram

Na zdjęciu widać fragment piersi

Restauratorka pozuje na fotografii razem z kotem. Gdyby nie zwierzak, byłoby widać znacznie więcej… Okazuje się, że Gessler postanowiła wziąć udział w akcji “Dekolt dla Białorusi”. I to właśnie w geście poparcia zrzuciła z siebie bieliznę i dodała selfie na Instagram. Opatrzyła je też opisem.

Instagram

#dekoltdlabialorusi to wyrażenie mojego poparcia dla wolności, solidarności, sprzeciw przeciwko dyktaturze i przemocy! Manifestujemy

Instagram

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

71 komentarze