w

Oliwia Bieniuk w skąpym stroju odkrywającym ciało. Fani bezlitośni: “Żenada”

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dziewczyna ma dopiero 19 lat, a drzwi do kariery stoją przed nią otworem. Niejednokrotnie mogliśmy podziwiać ją na licznych sesjach zdjęciowych. Przyznacie sami, że trudno odmówić tej dziewczynie piękna i kobiecości.

Sponsorowane
https://www.instagram.com/p/CZm4Q3INoQi/

Oliwia Bieniuk – kim jest?

Oliwia jest córką zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej oraz piłkarza, Jarosława Bieniuka. Para poznała się w sylwestra 2000 roku, natomiast 18 października 2002 roku na świat przyszła Oliwia. Dziewczyna ma dwójkę młodszych braci, Szymona oraz Jana. Ma też przyrodniego brata Kazika.

Oliwia mieszka w Trójmieście, w Gdyni. W zeszłym roku ukończyła liceum ogólnokształcące o profilu aktorskim. Po maturze planowała pójść na uczelnię teatralną. Jednak jej plany pokrzyżował udział w programie Taniec z gwiazdami.

Sponsorowane

Mocno stawiam na siebie i swój rozwój osobisty. Czytam, ćwiczę, prężnie działam z egzaminami do szkoły aktorskiej. Oceniam szanse 50/50 – powiedziała w rozmowie z Pomponik.pl.

Bieniuk jest śliczną dziewczyną. Wiele osób twierdzi, że urodę odziedziczyła po mamie, do której zresztą jest bardzo podobna. W 2016 roku dziewczyna została twarzą Reserved. Czy Oliwia zostanie modelką, czy jednak aktorką? O tym przekonamy się pewnie w najbliższej przyszłości.

Oliwia Bieniuk w skąpym stroju

Zdjęcie Oliwi z wakacji w Egipcie podbiły Internet. Dziewczyna pozuje na nim w czarnym, wiązanym na szyi stroju jednoczęściowym. Kostium odsłania brzuch 19-latki, podkreślając przy tym walory jej sylwetki. Uwagę przykuwa również tatuaż na przedramieniu.

Wśród internautów pojawiły się pozytywne komentarze. Nie zabrakło niestety również słów krytyki. Jedna z osób napisała bowiem: “Dla mnie żenada fota”. Oliwia nie omieszkała odpisać: “Spoko, nikt nie pytał o zdanie”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Doda odzyskała tysiące złotych z kredytu we frankach. Batalia w sądzie opłaciła się!

   Kierowca wjechał w ciężarną na chodniku. Kobietę odrzuciło na kilka metrów