w

Kierowca wjechał w ciężarną na chodniku. Kobietę odrzuciło na kilka metrów

Do tego tragicznego wypadku doszło w Niemcach, niedaleko Lublina. Kobieta w ciąży stała na chodniku, tuż przed pasami. Czekała, aż będzie mogła bezpiecznie przejść przez jezdnię. To właśnie wtedy doszło do tragedii. W przyszłą mamę wjechał samochód osobowy. Siła uderzenia spowodowała, że kobietę odrzuciło na kilka metrów.

Sponsorowane

Potrącenie ciężarnej

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek popołudniu, 16 maja, na drodze krajowej nr 19, w Niemcach, w województwie lubelskim. Na chodniku, przed przejściem dla pieszych stała kobieta w ciąży. Czekała, aż przejadą samochody, by móc bezpiecznie dostać się na drugą stronę jezdni. Wtedy wjechała w nią kobieta, kierująca samochodem marki Renault. Ciężarną odrzuciło na kilka metrów. Leciała niczym bezwładny przedmiot.

Do zdarzenia doszło po godzinie 16. Kierująca renault, jadąca od strony Lublina w kierunku Lubartowa, chciała uniknąć zderzenia z poprzedzającą ją dacią, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, i zjechała z drogi na chodnik – przekazał Fakt.pl kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Jak podał oficer lubelskiej policji, na chodniku doszło do potrącenia ciężarnej kobiety.

Sponsorowane

Na ten moment wiemy jedynie, że potrącona, ciężarna kobieta trafiła do szpitala. W chwili przyjazdu karetki pogotowia była przytomna. Tra ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Oliwia Bieniuk w skąpym stroju odkrywającym ciało. Fani bezlitośni: “Żenada”

   “Putin w pośpiechu przetransportowany do kliniki”. Podobno jest już po operacji!