w

“Co się stało z Twoimi nogami?!” Internauci biją na alarm pod zdjęciem Cichopek

Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek należy do grona znanych osób, które chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Na Instagramie aktorki i prezenterki telewizyjnej można znaleźć urywki zarówno z jej życia zawodowego, jak i prywatnego. To właśnie tam poinformowała swoich fanów o tym, że jest w związku z Maciejem Kurzajewskim, z którym to też na co dzień współpracuje prowadząc program śniadaniowy “Pytanie na śniadanie” na antenie TVP. Oczywiście pojawia się też wiele postów sponsorowanych, na których to 40-latka zarabia. Czasem niestety przytrafi się jakaś wpadka. W tym przypadku to nogi Katarzyny Cichopek wywołały niemałe poruszenie.

Sponsorowane
Instagram

Niefortunne ujęcie

Tym razem Cichopek opublikowała zdjęcie w iście świątecznym klimacie. W końcu Boże Narodzenie tuż tuż. Pozostały już niespełna dwa tygodnie. Na fotografii Kasia jest szczerze roześmiana i nie jest to wymuszony uśmiech. Ma na sobie ładną, a zarazem modną i elegancką, czarną sukienkę, która kończy się przed kolanem. Do tego, na stopach aktorki można zauważyć szpilki z błyszczącą na przodzie klamrą. W tle widać zaś liczne świąteczne dekoracje.

Ale uwaga wszystkich skupiły nogi gwiazdy. Niestety, ale na pierwszy rzut oka widać, że coś z nimi jest nie tak. Tylko co? Podejrzenia padają na niewłaściwie użyty samoopalacz, lub też fotografa, który miał problemy z ustawieniem dobrego światła. W komentarzach pojawiły się liczne pytania, o dziwne ujęcie nóg.

Sponsorowane

Instagram

Nogi Katarzyny Cichopek

“Coś się stało z pani nogami”

“Wygląda to dość dziwnie”

“Widzę jakiś Photoshop? Nogi w pierwszym planie jakieś inne. W lustrze odbijają gładkie…”

“Coś poszło nie tak. A szkoda, bo zdjęcie ładne i te nogi psują całość”

“No coś z tymi nogami nie poszło”.

Instagram

Sama Katarzyna Cichopek nie odpowiedziała na pytania ze strony fanów.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

20 komentarze

  1. błagam ie pokazujcie już w necie Cichopek bo się boję lodówkę otworzyć , a któż to jest jakaś cichodajka , czy moralny autorytet bo się pogubiłem 🤣👎