w

Osoby urodzone w tych miesiącach zdradzają najczęściej. Mają to we krwi!

Każda przysięga małżeńska kończy się przyrzeczeniem wierności. Niestety w wielu przypadkach, to tylko czcza obietnica, a przysięgający prędzej czy później zaliczają tak zwany – skok w bok. Wedle statystyk i badań, tendencja do zdrad nie jest taka sama u wszystkich. Niektórzy są bardziej skłonni do szukania okazji do niewierności. Co zaskakujące – ta tendencja zależy od tego, pod jakim znakiem zodiaku się urodziliśmy.

Sponsorowane

To czy zdecydujemy się na zdradę, w dużej mierze zależy od wychowania, wartości, jakie zostały nam wpojone czy nawet doświadczenia życiowego. Jednak wedle EduBirdie nie bez znaczenia jest układ planet. Przeprowadzili oni ankietę, aby ustalić które znaki zodiaku są najbardziej skłonne do zdrady.

Pxhere

Najmniej wierne znaki zodiaku

Jak się okazało, najmniej wierne są osoby spod znaku Lwa. Ponad 1/3 ankietowanych. 36 proc. lwów dopuściło się zdrady lub taką planowało.

Sponsorowane

Nie lepiej jest w przypadku osób urodzonych pod znakiem Barana. Aż 34 proc. ankietowanych z tej grupy przyznawało się do zdrady. Do kwestii wierności swobodne podejście ma też 31 proc. bliźniąt oraz 23 proc. osób spod znaku strzelca.

Maxpixel

Większą pewność daje poślubienie osoby urodzonej pod znakiem byka lub raka. Odpowiednio 17 i 13 proc. takich osób jest skłonna dopuścić się zdrady w związku. Podobnie jest w przypadku ryb – 12 proc. oraz koziorożców i wodników. Kolejno 11 proc. i 10 proc. przedstawicieli tych znaków zodiaku zdradza swoich partnerów/partnerki.

Najbezpieczniejszy według badań jest związek z tymi osobami, których reprezentuje panna. Ledwie 6 proc. ankietowanych wspomina o zdradzie. Drugie miejsce zajmuję waga – 7 proc, a podium zamyka skorpion z wynikiem poniżej 10 proc.

Przekonują was te badania? A może pokrywają się z waszymi osobistymi doświadczeniami?

Pixabay

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane

      Aneta brała ślub, gdy była w ciąży. Słowa księdza ją wyraźnie dotknęły

      Skoczyła na bungee z wysokości 25 metrów. Masakryczna śmierć 33-latki