w

61-letnia Majka Jeżowska podzieliła się szczęśliwą wiadomością. Chodzi o ciążę!

Majka Jeżowska podzieliła się ze światem szczęśliwą nowiną. Wkrótce jej rodzina się powiększy! 61-latka zostanie babcią! Syn kobiety wraz z ukochaną spodziewają się dziecka.

Sponsorowane

Szczęśliwa wiadomość rozpromieniła rodzinę. Szczególnie cieszy się Majka, która po raz pierwszy zostanie babcią. Już nie może doczekać się, aż maleństwo przyjdzie na świat. W wywiadzie dla Faktu zdradziła, że chętnie pomoże synowi i synowej w opiece.

Instagram

Majka Jeżowska babcią

Oto, jak o teściowej wypowiedziała się synowa. Wszystko wskazuje na to, że mają ze sobą całkiem dobry kontakt:

Sponsorowane

Teściową mam wyjątkową, z którą myślę bardzo się lubimy. Szczęściara ze mnie (…) – przyznała w jednym z wpisów ukochana Wojtka, Sophie

Wokalistka, która słynie chociażby z takiego hitu jak “Wszystkie dzieci nasze są”, wspomniała o nadziei i natchnieniu, jakie może tchnąć w nią maleństwo.

Instagram

Większość moich koleżanek jest już babciami i wiem, że gdy ma się wnuka lub wnuczkę, to się znów zakochuje w dzieciach, więc ja też prawdopodobnie się zakocham (…). Na pewno będę babcią, na którą można liczyć, bo syn i synowa są bardzo aktywni zawodowo. Ja jestem blisko i chętnie zaopiekuję się maleństwem (…). Kto wie, może dzięki temu dziecku znów napiszę coś dla najmłodszych, bo do tej pory nie miałam pomysłu i motywacji – wyznała w rozmowie z Faktem

Szczerze gratulujemy i życzymy zdrowia dla całej rodziny! ?

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Panika i chaos na lotnisku, słychać strzały! Na siłę wpychają się do samolotów

   Dwie osoby wypadły z podwozia samolotu! Wstrząsające sceny na lotnisku