w

Wypadek samochodowy z udziałem policjanta. Jest w bardzo ciężkim stanie!

W miniony wtorek na trasie Pajęczno – Makowiska w Łódzkiem miał miejsce groźny wypadek. Otóż doszło do zderzenia się dwóch aut, w skutek czego jedno z nich uderzyło jeszcze w drzewo. Ranne zostały dwie osoby, jedną z nich jest policjant, a dokładniej nadkom. Robert Baryła. Mężczyzna pracuje na co dzień jako komendant powiatowy policji w Radomsku. Został naprawdę ciężko ranny. Lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej. Koledzy po fachu apelują do ludzi o dobrych sercach o pomoc.

Sponsorowane
Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Okoliczności wypadku

Ten tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce na drodze krajowej nr 42 między Pajęcznem a Makowiskami. Póki co policja podzieliła się z mediami wstępnymi ustaleniami. Ponoć 35-letni kierowca BMW nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków. W efekcie najechał na tył Nissana, którym to podróżował 49-letni policjant z Radomska.

Następnie sytuacja potoczyła się dość szybko. 49-latek w skutek uderzenia stracił panowanie nad własnym pojazdem. Zjechał do przydrożnego rowu i niestety uderzył w drzewo. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował go do szpitala. Stan mężczyzny lekarze określają jako naprawdę ciężki i poważny. Poza policjantem w wypadku ucierpiała też 21-letnia pasażerka BMW.

Sponsorowane

Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Jeśli możesz, to oddaj krew

Policjant, Robert Baryła został wprowadzony przez medyków w stan śpiączki farmakologicznej. Potrzebna jest krew. Policjanci z Łodzi zaapelowali w sieci o pomoc, dla poszkodowanego kolegi po fachu:

Nadkom. Robert Baryła Komendant Powiatowy Policji w Radomsku został ciężko ranny w wypadku samochodowym. Jest hospitalizowany w Łodzi w Szpitalu im. Kopernika. Pilnie potrzebna jest krew. Z góry dziękujemy za wsparcie zbiórki – czytamy na profilu łódzkiej policji

Pamiętajmy, że krew jest potrzebna nie tylko teraz

Po wypadku drogowym komendant Baryła ma liczne obrażenia, jest w śpiączce farmakologicznej. Potrzebna jest krew. Policjanci już się zorganizowali. Dziękujemy za wsparcie zbiórki, bo przecież krew jest także potrzebna innym poszkodowanym w wypadkach drogowych -przekazała mł. insp. Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Magda Gessler bez stanika! O tym zdjęciu mówią już wszyscy!

   Zagrożenie terrorystyczne! Ewakuowano wszystkich z Uniwersytetu we Wrocławiu